Ten moment gdy zobaczysz swojego przyjaciela i mówisz mu "cześć"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Niegrzeczny Oskarek
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
Żartownisie
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2018, 15:38
Wniosek: Nie mówimy ziomkom ,,cześć", dopóki się nie odwrócą i nie będziemy mieć pewności, że to oni.
Odpisz
9 listopada 2015, 00:21
Nie mam przyjaciół...
(forever alone)
Odpisz
30 lipca 2015, 16:44
znam to
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2015, 12:13
Kiedyś, jak szedłem sobie normalnie podwórkiem, jakaś dziewczyna przywitała się ze mną po moim imieniu, nadal nie wiem kim ona była ;-;
Odpisz
30 lipca 2015, 16:42
@CityOfAngel: miałem tak
Odpisz
27 lutego 2015, 18:58
nie najgorsze jest to jak jest się pewnym że to twój ulubiony kumpel i z całej pety je**iesz mu w plecy a to nie on
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 18:13
Zdarzyło się, gdy chodziłem do bodajże drugiej podstawówki, trzymałem się z takim kolegą, był on mały, pokłóciliśmy się, zobaczyłem na przerwie kogoś podobnego do jego [myślałem że to był on] i powiedziałem "Twoja stara coś tam coś tam, nie pamiętam", okazało się że był to niski bodajże piątoklasista i powiedział do mnie "Masz ku*wa jakieś sapy?" i się wystraszyłem nie na żarty :D Ale jakimś cudem wszystko zakończyło się szczęśliwie bo gościu po tych słowach sobie poszedł ;]
Odpisz
26 lutego 2015, 18:17
@Pierogi: sapy? co ku*wa?
Odpisz
26 lutego 2015, 18:19
Nie ku*wa smerfy.
Odpisz
26 lutego 2015, 18:44
@Pierogi: to ty tak napisałem i ku*wa nie wiem co to sapy!
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 18:54
@Pierogi: Ja też ku*wa nie wiem co to sapy!
Odpisz
26 lutego 2015, 20:21
Sapy to takie coś jak ktoś młodszy od ciebie cię zaczepia albo cię obraża. Mniej więcej to są sapy :)
Odpisz
26 lutego 2015, 22:39
@Ksywka: też nigdy nie słyszałem o żadnych sapach
Odpisz
27 lutego 2015, 06:52
@Space: Tak się u nas na Pomorzu mówi ;-]
Odpisz
26 lutego 2015, 22:54
Miałem podobnie...
Gdy myślałem, że to moja starsza siostra (lat 22).
Niezbyt miłe uczucie.
Odpisz
26 lutego 2015, 22:29
znam to
Odpisz
26 lutego 2015, 18:16
ja szedłem ostatnio korytarzem i zobaczyłem, że idzie koleżanka z paluszkami, podchodzę i się pytam "dasz jednego?", a ona, no została reszta, weź se, myślę "przecież ona ma inny głos" patrzę na twarz, "o kurdę, sory pomyliłem cię z moją koleżanką", ale koledzy mieli bekę ze mnie :D
Odpisz
26 lutego 2015, 18:40
@Linkin_Park: "problemy sempa"
Odpisz
26 lutego 2015, 19:29
@Linkin_Park: Mam taką zasadę. ,,Nie jedz nic w szkole.". No chyba, że po troszeczkę na lekcji gdy na pewno nikt nie widzi.
Odpisz
26 lutego 2015, 18:56
kiedyś ja na wycieczce szukamy z kolegą dziewczyn bo pani kazała tam jacyś grzybiarze a my do nich ej wy koniec zabawy :D a oni się gapia a my spierda....
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 18:58
@Predator_PL: (tu był głupi komentarz scroluj dalej)
Odpisz
23 lutego 2015, 18:29
True Story
Odpisz
23 lutego 2015, 15:08
I know that feel bro...
Odpisz