Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2024, 10:58
Gumisie, ah
Odpisz
25 października 2019, 19:41
Obiwan
Odpisz
28 lipca 2019, 00:50
*Kaszel* Gravity Falls *Kaszel* Star Butterfly vs power evil *Kaszel* Amphibia *Kaszel*
xd
Odpisz
26 czerwca 2017, 14:15
Dzisiaj nie ma nic oprócz gówna.
Odpisz
22 lipca 2017, 22:33
@Vicgaming80: [*] stare kreskówki
Odpisz
23 lutego 2015, 15:39
pamiętam to... Tęsknię za tymi czasami ;-;
Odpisz
23 lutego 2015, 16:22
@Mika444: A ja nie. Jak się nazywa ta kreskówka?
Odpisz
23 lutego 2015, 17:02
Gargulce czy jakoś tak...
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 17:07
Według cioci Wikipedii serial ten nazywa się „Gargoyles” i nie dziwne, że nie kojarzyłem, bo to nie było nigdy emitowane w Polsce, a w USA przestano to nadawać w 1997, czyli jeszcze przed moim narodzeniem. Nie wiem jak Mika mogła to oglądać... Dzięki za naprowadzenie mnie na trop ;)
Odpisz
24 lutego 2015, 15:11
Miałam na myśli dobre seriale na Disneyu. Tego nie oglądałam, ale niegdyś na disney Channel były fajne produkcje, nie to co teraz..
Odpisz
24 lutego 2015, 15:12
Patrz wyżej
Odpisz
1 marca 2015, 23:10
@Mika444: lubialem nie ma to jak hotel czy jakoś tak
Odpisz
23 lutego 2015, 16:43
były niestety przeminęły kiedy okazało się że z grosze można zatrudnienie paru dzieci i ich "rodziców" do programu jest tańsze od dobrej fabuły z czytelną animacją
Odpisz
23 lutego 2015, 17:18
@kozaa79: nawet pokemony są teraz badziewne. Nie wszystko jest jakieś sztuczne
Odpisz
1 marca 2015, 17:38
@Seth_Mint: ale główny bohater i tak się nie postarzał :P
Odpisz
1 marca 2015, 21:02
@temari_no_sabaku: ale zmłodniał gada jak jakiś przedszkolak
Odpisz
1 marca 2015, 22:08
@Seth_Mint: to też prawda
Odpisz
1 marca 2015, 22:11
@temari_no_sabaku: i to jak sztucznie
Odpisz
1 marca 2015, 12:05
Istnieje także legenda że kiedyś na kanale na którym aktualnie jest teletoon leciały fajne bajki ;_; tęsknię za tymi czasami.
Odpisz
1 marca 2015, 12:18
@malaho2000: teletoon to i tak nowy kanał
Odpisz
1 marca 2015, 13:08
@malaho2000: jak mi brakuje starszych kreskówek tego kanału
Odpisz
1 marca 2015, 13:53
@malaho2000: Ja bym chcial Wakfu...
Odpisz
1 marca 2015, 17:02
@WYKOR: Za**bista bajka, tyle wspomnień. By the way obejrzałeś oba sezony ?
Odpisz
1 marca 2015, 19:58
@malaho2000: Tak. Teraz na teletoon jakąś inna kreskowke związaną z Wakfu puszczają ale to nie to samo :/ czesto wracam do tej bajki i oglądam na internecie.
Odpisz
1 marca 2015, 20:49
@WYKOR: Jeda z najlepszych bajek jakie oglądałem, a jaka to bajka na teletoon leci bo ja już tego nie oglądam bo to zeszło na psy.
Odpisz
1 marca 2015, 17:10
Podobno na Jetixie były kiedyś fajne bajki.
Odpisz
1 marca 2015, 14:19
nimożliwe
Odpisz
1 marca 2015, 13:52
He man
Odpisz
1 marca 2015, 13:44
kiedyś może tak, teraz to co innego
Odpisz
1 marca 2015, 13:09
kiedyś disney xd nazywał się jetix
Odpisz
1 marca 2015, 13:10
jetix to oddzielna stacja
Odpisz
1 marca 2015, 13:11
@Tymoslaw0: disney xd zastąpił jetix i jak byłem mały to oglądałem ach ten Andy i inne których szczerze nie pamiętam
Odpisz
1 marca 2015, 13:32
a pamiętasz shaman king lub naruto?
Odpisz
1 marca 2015, 13:43
@Tymoslaw0: Ja pamiętam!
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2015, 15:02
@Tymoslaw0: nie pamiętam
Odpisz
1 marca 2015, 12:44
to nie legenda
Odpisz
1 marca 2015, 12:42
Legenda głosi że na Nickelodeon też kiedyś były fajne seriale [*]
Odpisz
1 marca 2015, 12:20
Był kiedyś fajny serial od Disneya, nazywał się Kim posible, niestety nie pamiętam nazwy po Polsku.
Odpisz
1 marca 2015, 12:40
Kim Kolwiek ;)
Odpisz