Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Trzykrotny T
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2015, 16:18
Nie lubię tego sportu. Grają tam niemal same chamy umiejące się jedynie bić. Tacy kibole, tylko że wśród grających.
Odpisz
25 lutego 2015, 17:14
@monho25: Nie wiedziałem, że jestem fanem kiboli o_O
Odpisz
26 lutego 2015, 12:17
@monho25: Albo oglądasz jakieś zestawienia gdzie pokazują kilkanaście bójek z ostatniego sezonu i już sobie wyrobiłeś opinię na jej podstawie, albo ktoś Ci taką opinię podsunął a ty jej nie zweryfikowałeś... Bójki w hokeju wcale nie są tak częste...
Odpisz
26 lutego 2015, 13:21
@wpb1992: Po 1. nawet nie wiedziałem, że takie zestawienia są,więc dzięki, że mi to powiedziałeś, obejrzę. :D
Po 2. To jest tylko i wyłącznie moja opinia, bo nikt kogo znam nie ogląda hokeja. Ustaliłem ją, kiedy to kilka razy postanowiłem obejrzeć jakiś mecz. Jedynie co robili, to walili się kijami, więc po kilku minutach wyłączałem telewizor. Wiem, że moje podstawy do oceniania tego sportu są dosyć małe i pewnie są też mecze, gdzie się tak nie leją, ale mimo wszystko wystarczy mi, co widziałem. Agresja tam panująca wcale mnie nie przekonuje do tego sportu.
Odpisz
25 lutego 2015, 16:15
prawda jest taka, ze sedzia nie ma siusiaka
Odpisz