Odśnieżanie takie trudne!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2015, 12:24
Wygląda jak "wypadek" w reklamach Mango... czyli mniej więcej walnij z całej siły w pełną wody szklankę i się zdziw że się wylało, a szklanka rozbiła się na ścianie. I na pewno kup nasz najnowszy stojak do szklanek!
Odpisz
25 lutego 2015, 22:32
wygląda jak by nakur... węgorza :)
Odpisz
25 lutego 2015, 20:10
ale koksu. się nie przewrócił
Odpisz
25 lutego 2015, 20:03
Pewnie reklama z Mango.
Odpisz
25 lutego 2015, 19:52
Atak padaczki?
Odpisz
25 lutego 2015, 18:59
po co odsniezac, jak i tak zaraz bedzie wiosna
Odpisz
25 lutego 2015, 18:58
Zwyczajnie nie ma do tego predyspozycji...
Odpisz
25 lutego 2015, 18:16
Miota nim jak szatan
Odpisz
25 lutego 2015, 18:09
Jakby jakiś gracz nim sterował..
Odpisz