Dlaczego siedzisz pod stołem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Niegrzeczny Oskarek
Typowy NPC
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 01:31
Rel
Odpisz
17 listopada 2014, 16:54
dobre :)
Odpisz
24 marca 2012, 14:05
Ja wolę pod kołdrę.
Odpisz
30 marca 2012, 10:06
nie to zbyt niebezpieczne! będzie ci tak gorąco że nie wytrzymasz!
Odpisz
24 marca 2012, 17:32
Schowajcie się w schronie atomowym 3/5
Odpisz
24 marca 2012, 09:30
sry, chciałem napisać 5/5
Odpisz
24 marca 2012, 09:29
przypomina mi C&H... 4/5 ale może się na nich stół zawalić albo jak wstaną do kbla uderzą się w głowę
Odpisz
24 marca 2012, 08:23
Jak poproszę to się podsuną?
Odpisz
24 marca 2012, 08:41
@MalyMIs: Chyba, to poproś i o miejsce dla mnei.
Odpisz
24 marca 2012, 06:51
Dzisiaj jeja ma dobry humorek :P 5/5
Odpisz