Trenowałem ten cios pół roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2015, 15:36
ta ręka w nodze, ta czarna obwódka na nodze... miszcz painta
Odpisz
24 lutego 2015, 20:33
Mnie bardziej interesuje to, gdzie on trzyma swoją rękę :/
Odpisz
26 lutego 2015, 16:13
@Qbeks82: w środku
Odpisz
24 lutego 2015, 18:40
czemu on się nie cieszy!?
Odpisz
24 lutego 2015, 21:55
@Henzej: Bo chwycił kiełbache.
Odpisz
26 lutego 2015, 13:30
@Henzej: bo było za głęboko niż myślał
Odpisz
24 lutego 2015, 21:52
troszke slabo zmontowane za mocno jedna reka wbija sie w noge
Odpisz
24 lutego 2015, 18:18
Falcon Fisting!
Odpisz