Coś nie tak z tym Pawłem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2016, 12:15
@AppleJack443 10 odcinek 6 sezonu. W miarę fajny jest.
Odpisz
4 marca 2015, 14:46
jaki debil
Odpisz
4 marca 2015, 14:47
@AppleJack443: no właśnie *pjona*
Odpisz
4 marca 2015, 14:47
@AppleJack443: *pjona*
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:59
@AppleJack443: Joł applejack jest o tobie nowy odcinek.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 11:18
@Fluttershy66: Ok. ;_;
Odpisz
26 lutego 2015, 18:10
Gdy się dłużej przypatrzyłem Paweł jest autorem zdjęcia, który polubił swój post i zrobił screena. Wniosek padł po tym, że jest napisane ,,Ty to lubisz'' i ,,Natalia skomentowała Twój post'' - ZAGADKA ROZWIĄZANA :D
Odpisz
27 lutego 2015, 18:09
@frazeologizm: Brawoo! :D Gratuluję spostrzegawczości. Ludzie wiem, że to nie było na najwyższym poziomie... Proszę, tylko mnie nie gnojcie :]
Odpisz
27 lutego 2015, 18:51
@Pawel_n: ,,Wrzuca zdjęcie, które go ośmiesza ... pisze żeby go nie gnoić'' ;)
FUCK LOGIC!
Odpisz
27 lutego 2015, 20:05
@frazeologizm: A jaką macie pewność, że to akurat ja pisałem? :D Dużo jest Pawłów :P Może to przypadek? ^^ Myślcie o tym ile chcecie
Odpisz
27 lutego 2015, 17:36
co z tobą jest Paweł ;-;
Odpisz
26 lutego 2015, 22:37
O ku*wa dziewczyna w Ti
Odpisz
24 lutego 2015, 20:57
kurna czemu ten koleś jest taki durny?
Odpisz
24 lutego 2015, 20:58
@PanSowa12: no właśnie kolego!
Odpisz
24 lutego 2015, 20:58
@PanSowa12: jestem z wami
Odpisz
24 lutego 2015, 20:59
@PanSowa12: mam to samo zdanie. pjona!
Odpisz
24 lutego 2015, 21:00
@PanSowa12: *przybija pione*
Odpisz
24 lutego 2015, 21:01
@PanSowa12: *przybija pjone*
Odpisz
24 lutego 2015, 21:01
@PanSowa12: *przybija pjone*
Odpisz
24 lutego 2015, 21:02
@PanSowa12: wszyscy są tego samego zdania!
P.S. ale spamimy
Odpisz
24 lutego 2015, 21:03
@PanSowa12: no wiem
Odpisz
24 lutego 2015, 21:04
@PanSowa12: no wiem
Odpisz
26 lutego 2015, 07:43
@PanSowa12: nie ma to jak spam
Odpisz
26 lutego 2015, 07:43
Racja mfd88
Odpisz
26 lutego 2015, 17:40
Kurna koniec spamu
Odpisz
26 lutego 2015, 16:45
Jesteście bardzo oryginalni,robiąc to samo co 20 innych osób niżej.
Odpisz
26 lutego 2015, 14:34
Wy mówicie, że nienormalny, ale może to jest trzech różnych Pawłów? ._.
Odpisz
26 lutego 2015, 13:39
Forever Alone
Odpisz
26 lutego 2015, 12:19
I co teraz ma zrobić Paweł? :P
Odpisz
26 lutego 2015, 12:11
Jak można pisać samym z sobą?
Odpisz
26 lutego 2015, 12:13
@Rina14: też sie nad tym zastanawiam
Odpisz
26 lutego 2015, 12:14
@Rina14: dzieci ortografii się najpierw nauczcie
Odpisz
26 lutego 2015, 12:15
@Rina14: odczepisz się dzieciaku?!
Odpisz
26 lutego 2015, 11:58
Rozdwojenie jaźni powiadasz...
Odpisz
26 lutego 2015, 11:59
@Yashire: Nom, masz to na obrazku -.-
Odpisz
26 lutego 2015, 12:00
@Yashire: Kurcze wiem! Nie przynudzaj i zamknij mordę -.-
Odpisz
26 lutego 2015, 12:00
@Yashire: Jakie dzieciaczki...
Odpisz
26 lutego 2015, 12:01
@Yashire: Zamknij się...
Odpisz
26 lutego 2015, 11:46
O co tu chodzi?
Odpisz
26 lutego 2015, 11:47
O nic
Odpisz
26 lutego 2015, 11:47
weź się odczep, przynudzasz...
Odpisz
26 lutego 2015, 11:48
Ja cie, jakie dzieci -_-
Odpisz
26 lutego 2015, 11:20
Pisanie do siebie?
Odpisz
26 lutego 2015, 11:21
Lepiej napisać jednego koma
Odpisz
26 lutego 2015, 11:21
w trzech.
Odpisz
26 lutego 2015, 11:00
Dodał : Paweł... Poza tym durne jest pisanie do samego siebie pod takim obrazkiem... Ogarnijcie się ;P
Odpisz