Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar buttie_cullen

28 lutego 2015, 15:57

Albo gdy miałam jakieś jedenaście lat, a mama wysłała mnie do sklepu po podpaski dla niej ;_;

Avatar Tostowa221

28 lutego 2015, 16:06

@buttie_cullen: Łączę się w bólu. Ja gdy miałam 7 lat to musiałam iść po tampony.

Avatar XDLiliXD

30 marca 2015, 19:11

@Tostowa221: ja dzisiaj szłam po tampony... ;-;

Avatar XDLiliXD

30 marca 2015, 19:10

Przymierzanie było gorsze.... A jak się spotkało ciotkę i ciągneła za policzki....

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2015, 00:25

ja raz wybieglem ze sklepu z nie zaplaconymi gaciami Xd

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 17:39

Albo 8 godzinne zakupy
,,Mamo, idiemy juuuuz??''
,,Jeszcze przymierze tylko te 4(90) rzeczy i mozemy isc''

Avatar figaro19

28 lutego 2015, 15:03

Jak ja, ku*wa, nienawidziłem przymierzania.

Avatar SweetDreaam

28 lutego 2015, 15:14

@figaro19: Mama kazała ci przymierzać damską bieliznę O.o

Avatar matix044

28 lutego 2015, 15:21

@SweetDreaam: Sam ziemniaku masz przecież damskie ciuchy...

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 15:33

@SweetDreaam: A może musiał chodzić razem z mamą do przymierzalni?

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 17:11

@figaro19: ja też nie lubie . Przynajmniej nie zmuszają mnie do bycia genderem.

Avatar crazenata

28 lutego 2015, 16:49

najgorzej to miałam ja

Avatar PanUranu

28 lutego 2015, 16:15

Mi się tam podobało :3

Avatar zziomus

28 lutego 2015, 17:20

@PanUranu: Macałeś plastikowe cycki ? XD

Avatar UkradliMiNick

10 marca 2015, 20:36

@zziomus: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Kambot

28 lutego 2015, 15:45

Ja tak nie miałem C;

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 15:10

nie znam tego odczucia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Brawo za czujność!

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka