Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 18:43
jaki Windows??????
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:51
@Windows_10: Troll?
Odpisz
31 stycznia 2016, 12:15
@JaJestemZWami: oczywiście XD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:54
Ale,,...
Odpisz
28 lutego 2015, 11:28
Rzeczy, które nam w Polsce nie brakuje: kreatywność, wyobraźnia i piwo.
Odpisz
28 lutego 2015, 09:52
szacun
Odpisz
28 lutego 2015, 01:27
Ja sie nie smieje bo wiem ze na tym wiedźmin 3 i gtav na max ustawieniach pojda tylko nie wiem czy ci obudowa wytrzyma ( bo wiesz nie co to kiedys ze miales prawie neznisczalna z kamienia a traz lekka ale malo wytrzymaloa)
Odpisz
27 lutego 2015, 23:43
grootolacje
Odpisz
27 lutego 2015, 21:14
będę się śmiać bo to linux xD
Odpisz
29 marca 2017, 20:43
@kamykPL: Jaki ku*wa Linux.... Ubuntu
Odpisz
27 września 2019, 20:59
@bulorwas:
Odpisz
27 lutego 2015, 17:08
fajny laptop, miałem podobny ale to był stacjonarny w kartonie
Odpisz
27 lutego 2015, 20:11
@bylejakbylegdzie: Ty miałeś lepiej , ja nadal korzystam z kamienia , kawałka szkła i klawiatury
Odpisz
27 lutego 2015, 19:55
też mam ubuntu, hive five !
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2015, 19:47
Chciałbym taki. Świetna kryjówka przed złodziejami :V
Odpisz
27 lutego 2015, 19:32
Ale piękny ^_^. Ide sobie zrobić taki!
Odpisz
27 lutego 2015, 18:53
Najnowszy model XX| wieku :P
Odpisz
27 lutego 2015, 18:53
Hmmm...Szczerze to byłby ciekawy design laptopa o dużej rozdzielczości ekranu. Rzecz jasna obudowa byłaby z tworzywa, w kształcie kartonu po pizzy, po otwarciu, również ''bebechy'' byłyby odpowiednio zakryte. Wyobraźcie sobie siadacie na ławce w centrum handlowym otwieracie ''pudełko z pizzą'' i oglądacie porno :D
Odpisz
27 lutego 2015, 17:33
Jak się nudzić to się bawić komp rozje**ć laptop wstawić
Odpisz
27 lutego 2015, 18:22
@Henzej: Przeczytałem twój komentarz kilka razy a nadal nie ogarniam o co Ci chodzi.
Odpisz
27 lutego 2015, 18:23
@kemot54: To daj znać jak ogarniesz :3
Odpisz
27 lutego 2015, 18:16
Czemu miałoby nie dzialac? Toż to normalny laptop, tylko że bez obudowy..
Odpisz
27 lutego 2015, 18:20
@TheNelsonPL: Ma obudowe z kartonu od pizzy
Odpisz