Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2025, 00:57
Zero alkocholu alkochol to mój wróg.😡
Odpisz
23 kwietnia 2022, 01:59
Nie pije alkoholu i jestem jego wrogiem, ale.wyglada fajnie
Odpisz
22 marca 2012, 16:07
Na szesnaste urodziny zrobie kilka misek takich i zaprosze gosci, zeby sie czestowali. Niahahah xD
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:31
@Pottermanka: I były zrobione xD?
Odpisz
31 października 2020, 14:21
@wetekin: chyba umarła od nadużycia alkoholu
Odpisz
14 maja 2012, 16:57
wyprubuje w przyszłości
Odpisz
27 marca 2019, 18:29
@Tom1360: już wypróbowałeś? XD
Odpisz
31 lipca 2018, 09:46
Można też z colą tak
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:20
team zwykłe żelki
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:40
sposób jak przemycić alkohol na szkolne wycieczki
Odpisz
22 marca 2012, 19:01
Waham się między śliwowicą a czystym alkoholem etylowym...
Odpisz
5 maja 2013, 12:33
@chupacabra001: A ja pomiędzy piwem, a Jackiem Danielsem :p
Odpisz
5 maja 2013, 12:37
Piwo to nie alkohol. :P
Odpisz
26 sierpnia 2013, 14:37
@chupacabra001: PIWO TO JEST ALKOHOL DZIECIAKU!
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2013, 15:59
@Mardoman24: Ohohohooo, czuję, że będzie zabawnie.
-"Dzieciaku"? Nie ma to jak zwracanie się do osoby starszej o dekadę.
-Piwo ma 4-9 % alkoholu, to naprawdę nic. Swoją drogą, radze dowiedzieć się, czym jest sarkazm.
-Wyłącz Caps locka.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2013, 21:01
@chupacabra001: Wszystkie trunki które zawierają chociaż 1% alkoholu należą do trunków alkoholowych!
Odpisz
26 sierpnia 2013, 21:04
@Mardoman24: Alkohol przez h.
Jeszcze raz, bo widzę, że nie rozumiesz nawet najprostszych pojęć.
"Piwo to nie alkohol. :P" Ta wypowiedź to był najczystszy SARKAZM, co powinieneś wywnioskować po emotikonce. Niczego Was w szkołach nie uczą?
Odpisz
27 sierpnia 2013, 10:27
@chupacabra001: Uczą ale nie sarkazmu -.-
Odpisz
27 sierpnia 2013, 11:49
@Mardoman24: Ano właśnie. To czas się nauczyć, bo to przydatna wiedza. Sarkazm to złośliwa ironia, szyderstwo.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 13:56
@chupacabra001: Wiem co to sarkazm ale grzecznie odpowiedziałem na twoje pytanie XD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 14:11
@Mardoman24: Teraz na pewno. :P
Odpisz
30 maja 2012, 16:32
5/5
Odpisz
13 kwietnia 2012, 19:49
NYAN NYAN NYAN
Odpisz
22 marca 2012, 19:43
Kolejny debil który nie wie co to tytuł (do przesyłającego). No, to lecę po denaturat :D
Odpisz
22 marca 2012, 19:15
To coś podobnego do "pijanych misi" ;)
Odpisz
22 marca 2012, 17:23
godzinę? słyszałem, że parę dni
Odpisz
22 marca 2012, 16:58
wszystko fajnie i milo tylko wyglada. Zelki nie zjadliwe, chyba ze od razu je polykac. Alkohol (wodka) lepi sie po pyska. Wg mnie - podawac osobno.
Odpisz
22 marca 2012, 16:53
ulubiony alkohol... hmmm...
może być szampan party pop?
Odpisz