Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bombs

12 września 2025, 00:57

Zero alkocholu alkochol to mój wróg.😡

Avatar JaJestemZWami

23 kwietnia 2022, 01:59

Nie pije alkoholu i jestem jego wrogiem, ale.wyglada fajnie

Avatar Pottermanka

22 marca 2012, 16:07

Na szesnaste urodziny zrobie kilka misek takich i zaprosze gosci, zeby sie czestowali. Niahahah xD

Avatar wetekin

22 stycznia 2020, 22:31

@Pottermanka: I były zrobione xD?

Avatar Drag_on

31 października 2020, 14:21

@wetekin: chyba umarła od nadużycia alkoholu

Avatar Tom1360

14 maja 2012, 16:57

wyprubuje w przyszłości

Avatar Edwardyna

27 marca 2019, 18:29

@Tom1360: już wypróbowałeś? XD

Avatar patryko1234

31 lipca 2018, 09:46

Można też z colą tak

Avatar Windows_10

2 kwietnia 2018, 11:20

team zwykłe żelki

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 14:40

sposób jak przemycić alkohol na szkolne wycieczki

Avatar chupacabra001

22 marca 2012, 19:01

Waham się między śliwowicą a czystym alkoholem etylowym...

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2013, 12:33

@chupacabra001: A ja pomiędzy piwem, a Jackiem Danielsem :p

Avatar chupacabra001

5 maja 2013, 12:37

Piwo to nie alkohol. :P

Avatar Mardoman24

26 sierpnia 2013, 14:37

@chupacabra001: PIWO TO JEST ALKOHOL DZIECIAKU!

Avatar chupacabra001

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 15:59

@Mardoman24: Ohohohooo, czuję, że będzie zabawnie.
-"Dzieciaku"? Nie ma to jak zwracanie się do osoby starszej o dekadę.
-Piwo ma 4-9 % alkoholu, to naprawdę nic. Swoją drogą, radze dowiedzieć się, czym jest sarkazm.
-Wyłącz Caps locka.

Avatar Mardoman24

Edytowano - 26 sierpnia 2013, 21:01

@chupacabra001: Wszystkie trunki które zawierają chociaż 1% alkoholu należą do trunków alkoholowych!

Avatar chupacabra001

26 sierpnia 2013, 21:04

@Mardoman24: Alkohol przez h.
Jeszcze raz, bo widzę, że nie rozumiesz nawet najprostszych pojęć.
"Piwo to nie alkohol. :P" Ta wypowiedź to był najczystszy SARKAZM, co powinieneś wywnioskować po emotikonce. Niczego Was w szkołach nie uczą?

Avatar Mardoman24

27 sierpnia 2013, 10:27

@chupacabra001: Uczą ale nie sarkazmu -.-

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2013, 11:49

@Mardoman24: Ano właśnie. To czas się nauczyć, bo to przydatna wiedza. Sarkazm to złośliwa ironia, szyderstwo.

Avatar Mardoman24

27 sierpnia 2013, 13:56

@chupacabra001: Wiem co to sarkazm ale grzecznie odpowiedziałem na twoje pytanie XD

Avatar chupacabra001

27 sierpnia 2013, 14:11

@Mardoman24: Teraz na pewno. :P

Avatar Patryk33

30 maja 2012, 16:32

5/5

Avatar
RhobarIII

13 kwietnia 2012, 19:49

NYAN NYAN NYAN

Avatar Agent00Kurczak

22 marca 2012, 19:43

Kolejny debil który nie wie co to tytuł (do przesyłającego). No, to lecę po denaturat :D

Avatar anonimowa

22 marca 2012, 19:15

To coś podobnego do "pijanych misi" ;)

Avatar Baca_online

22 marca 2012, 17:23

godzinę? słyszałem, że parę dni

Avatar Exias

22 marca 2012, 16:58

wszystko fajnie i milo tylko wyglada. Zelki nie zjadliwe, chyba ze od razu je polykac. Alkohol (wodka) lepi sie po pyska. Wg mnie - podawac osobno.

Avatar mikulek04

22 marca 2012, 16:53

ulubiony alkohol... hmmm...
może być szampan party pop?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #miska, #żelki

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka