Stworzenie pierwszych ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 06:21
E tam, nie wierzę w te połówki. Dla każdego człowieka istnieje mnóstwo pasujących
Odpisz
5 października 2015, 21:21
No i co z tego?
Odpisz
12 października 2020, 15:10
@Alsys: dołączam się do pytania
Odpisz
10 stycznia 2013, 15:02
Inny mit kiedyś nieistniał człowiek tylko ludzka dusza i ludzkie ciało, Zeus obawiając się ich potęgi związał ciało z duszą i już nigdy dusza nie była tak inteligentna a ciało silne gdyż ciało i dusza nawzajem tłumiły swoje ,,moce''.
Odpisz
20 marca 2012, 16:16
Sprzeczne z wiarą chrześcijańską. Kretyńskie 1/5
Odpisz
20 marca 2012, 16:22
@Agent00Kurczak: fakt, ale nie musisz w to wierzyć. uważam to za ciekawe ;)
Odpisz
20 marca 2012, 22:19
@Agent00Kurczak: o paczcie wy go jaki katolik się znalazł,
cudowny jak woda z Lichenia !
Odpisz
21 marca 2012, 13:13
@Ostry0014: o paczcie wy go jaki trollik się znalazł, bystry jak woda z klozetu !
Co do Mitologii, hadesik ma rację :) Nie wiem gdzie to znaleźli, ale na pewno nie w Mitologi Greckiej Parandowskiego, która uważana jest za tą właściwą.
Odpisz
21 marca 2012, 13:22
@Ostry0014: nie, ja nie chodzę nawet do kościoła. A cudowny to może być Jan Paweł. Ach tak do tych co nastawili mi tyle minusów za nie wiem co: LUDZIE! Co? Dla was to jest zgodne z naszą wiarą? Nie musicie się ze mną zgadzać, ale jeśli mnie tak katujecie, to napiszcie do mnie dlaczego
Odpisz
21 marca 2012, 13:32
@Agent00Kurczak: Co się dziwisz, jak tu zagląda pełno dzieciaków, które piętnują wszystkie wypowiedzi o naszej wierze, oprócz tych, które ją opluwają ? Nic na to nie poradzisz, kolejne pokolenia są coraz tępsze.
Odpisz
21 marca 2012, 15:01
@Dorogon: fajnie to zamieniłeś ;D
( i ja się tak łatwo nie "focham" ;D )
Odpisz
21 marca 2012, 15:40
@Agent00Kurczak: @Agent00Kurczak:ta strona ma bawić a nie uczyć religii...a minusy zapewne dlatego bo katolików tu nie tolerują...
Odpisz
21 marca 2012, 17:59
@Dorogon: Sorki, ale dałem mu minusa nie dlatego, że jestem niewierzący, bo kocham Boga, a jako sposób żeby mu to pokazać wybrałem katolicyzm, ale ten obrazek nie jest durny! Co z tego, że jest niezgodny z prawdą, z mitologią czy też z biblią. Tu chodzi o piękno miłości według (jak sądzę) jakiejś tam legendy. Właśnie dlatego dałem mu minusa, a nie że naśmiewam się z religii. Nie śmiałbym naigrywać się z jakiejkolwiek religii.
Odpisz
21 marca 2012, 20:06
@kryki1602: wybacz, ale nie znalazłem ani słowa o tym, co zostało tu przetoczone. Godzina poszukiwań psu w pysk.
Odpisz
22 marca 2012, 16:32
@Agent00Kurczak: Dlatego napisałem, że to może być na podstawie jakiejś tam ludowej legendy. Być może greckiej. Mimo wszystko internet nie wie wszystkiego. To może być przekaz ustny i wyłącznie ustny.
Odpisz
22 marca 2012, 19:27
@kryki1602: to skąd taki przekaz na obrazku? Wrzucający to jakiś tubylec? Nie sprawdzałem wyłącznie w internecie, ale też w książkach i encyklopediach
Odpisz
23 marca 2012, 14:24
@Agent00Kurczak: Wrzucający to z pewnością tubylec, ponieważ najprawdopodobniej mieszka w Polsce i ,,tu bywa". W Polsce tubylcami są Polacy xD A odnośnie obrazka to ja to już wcześniej znałem. Nie pamiętam dokładnie skąd. Może to se po prostu ktoś wymyślił. Ważny jest przekaz!
Odpisz
9 czerwca 2013, 21:40
@Agent00Kurczak: boże...nie wierzę że to napisałem :'C
Odpisz
20 lipca 2018, 13:16
@Agent00Kurczak: Nawet jeśli mit nie zgadza się z naszą religią nie znaczy że jest głupi i trzeba go obrażać, najważniejsze że ma przekaz dobry nawet dla katolików.
Wiem 5 lat i dlatego właśnie piszę ten komentarz XD
Odpisz
21 marca 2012, 21:13
daw199190 nie szukaj bo nie znajdziesz
Odpisz
21 marca 2012, 21:11
fałszywe i do dupy
Odpisz
21 marca 2012, 19:14
"Uczta" Platona, czyli historia imprezki u Sokratesa gdzie opowiadali sobie o istocie miłości. Aha, żeby było jasne. Dla Greka prawdziwa miłość mogła być tylko miedzy facetami bo kobieta była istota niedoskonala.
Odpisz
21 marca 2012, 17:20
ja nadal szukam
Odpisz
20 marca 2012, 18:11
Cholera, mądrzy ci Grecy...
(Aczkolwiek ja bardziej abnormalna jestem, bo drugiej połówki nie szukam :P)
Odpisz
20 marca 2012, 22:17
@Pottermanka: ależ oczywiście baronówno ma jaśnie pani całkowitą rację ( jak szlachta to szlachta ) ;D
Odpisz
21 marca 2012, 15:38
@Pottermanka: Też nie szukam... aczkolwiek piszesz jak mój kolega :l ( mówię o dobraniu słów bo identyko)
Odpisz
21 marca 2012, 15:35
Zeus jest zły! A tekst fajny więc 5 ma być
Odpisz
21 marca 2012, 08:32
problem w tym, że w mitologii nie ma słowa o tym, przynajmniej ja nie znalazłem
Odpisz
20 marca 2012, 17:15
Hahahahahah ale pompa dobre, ale śmieszne 0_O
Odpisz
20 marca 2012, 16:19
Lol coś w tym jest ...
Odpisz
20 marca 2012, 17:08
No
Odpisz
20 marca 2012, 15:12
niewiedziałem
Odpisz
20 marca 2012, 14:05
fajne 5/5
Odpisz