Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

Edytowano - 23 października 2018, 23:05

Sporo tutaj Pc Master Race. Idźcie sobie, proszę. Wiemy, że kompy są lepsze, fajniejsze i wgl, ale nie każdego stać na wy**banego kompa za 8k

Avatar creperzmincraft

5 marca 2015, 20:51

dobrze ze mam ps3 i moglem zagrac wczesneij

Avatar NigaBlac

5 marca 2015, 21:56

@creperzmincraft: ja ma ps4

Avatar Dexterek

Edytowano - 7 marca 2015, 11:21

Avatar Dexterek

6 marca 2015, 11:03

Dziękujemy użytkownikom konsoli za wstępne testowanie GTA V, teraz dzięki wam GTA V na PC będzie zawierało mniej niezgodności, błędów, glitchy, bugów i będzie znacznie poprawione :P

Avatar chaboyy_HD

7 marca 2015, 11:19

@Dexterek: jak prostym sposobem wywołąć wojnę. Tobie już podziękujemy

Avatar Bykacz

26 lutego 2015, 15:36

Współczuje PCtowcą, po 2 latach od premiery fejm tej gry już dawno spadł.

Avatar ognistyptak555

Edytowano - 26 lutego 2015, 16:40

@Bykacz: dzień wydania GTA 5 na PC - PC-towczy poczują się równi konsolowcom
tydzień później - GTA 6 zapowiedziane na PS4 i xbox one

pogodzić się z tym trzeba :/

Avatar KingsMax

Edytowano - 5 marca 2015, 17:09

@Bykacz: Ciekawe czy problem podobny do watch dogs, że grafika na pc jest za dobra w porównaniu do konsoli.

Avatar Agent00Kurczak

5 marca 2015, 18:58

@ognistyptak555: dobra, dobra, jest wiele lepszych gierek dostępnych tylko na PC'ta :P Poradzimy sobie.

Avatar VaultHunter

5 marca 2015, 20:44

@ognistyptak555: Ja akurat na GTA V nie czekam i nigdy się serią nie jarałem :) ( jedyne GTA w jakie grałem to 2 i vice city a 5 może kiedyś kupie :D )

Avatar ognistyptak555

Edytowano - 5 marca 2015, 20:48

@VaultHunter: też nieprzepadam :P

Avatar Wilson2D

5 marca 2015, 20:07

Powinni gta sa 2

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 19:46

niech zrobią GTA które dzieje się w przyszłości (można było by na przykład ukraść rakiete i polecieć na księżyc)

Avatar PikneAutko

5 marca 2015, 18:56

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 marca 2015, 18:18

Wole już żeby GTA V na PC nigdy nie wyszło! Bardziej jak wyjdzie na pc to zaczną się piracenie tej gry na pc przez torrenty i inne gówna jakie są, wymagania tej gry na pc znam ale i tak mało jest takich którzy spełniają wymagania tej gry na pc (w przypadku konsolowca to by spełniało by ich sporo graczy konsoli), premiera może odbyć się nawet w październiku ;_; lub nie wyjdzie nigdy. Konsolowcy majo GTA V to i ja mam :d Jak na pc wyjdzie to wszyscy z kasą zaczną się pchać drzwiami i oknami lub i przez kibel żeby dostać GTA V na pc.

Avatar dawid888

6 marca 2015, 09:13

Ty się pewnie pchałeś jak był premiera na konsole. Zrozum to, że każdy chce sobie pograć w grę na takiej platformie, na jakiej chce.

Avatar Chewbacca

5 marca 2015, 18:02

ja jestem "konsolowcem" ale i tak nie mogę się doczekać premiery gta na pc

Avatar zombisiege

Edytowano - 26 lutego 2015, 15:48

grałem już na konsoli teraz pozostaje czekać do kwietnia i usłyszeć "no sorki ludzie ale gta v na pc wyjdzie może za 3 miesiące ale pamiętajcie my ciągle coś naprawiamy"

Avatar
Captain_0bvious

5 marca 2015, 17:21

@zombisiege:

Siedziba R*

-Dobra ludzie, to może jakiś pomysł na fabułę GTA VI?
-Może wrócimy do motywu z gangsterami?
-A szefie, nie zapomnieliśmy przypadkiem o GTA V na PC?
-A je**ć

Mam pomysł na obrazek, nie kradnijcie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 marca 2015, 17:54

@zombisiege: 24 marca, więc jak już to za miesiąc.

Avatar Chewbacca

5 marca 2015, 18:00

teraz 14 kwietnia

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 17:48

Zanim będziemy mieć Gta V na pecety to już wyjdzie VI i wielki bul dupy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka