Rany, to wypala mi oczy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2015, 23:20
zmieniasz się w rozgwiazdę z reflektorem?
Odpisz
13 czerwca 2015, 15:28
@albatrosia: Tak. A co, ty tak nie robisz?
Odpisz
27 lutego 2015, 09:04
Odpisz
26 lutego 2015, 22:38
ja tak mam, jak otworzę lodówkę, bo w środku nocy zawsze chce mi się pić mleko,
Odpisz
26 lutego 2015, 21:14
Odpisz
26 lutego 2015, 22:31
@arceus1: jak najbardziej
Odpisz
26 lutego 2015, 21:56
+ Na kacu :|
Odpisz
26 lutego 2015, 21:52
Tru D:
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 21:29
Ja mam ałtomaryczne wyciemnianie ekranu do 0% od 22:00 do 6:00 rano. :D
Odpisz