To przed tym ostrzegali nas rodzice...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Robi wrażenie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Chłodno to na pewno nie jest
Mnie wolno
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2022, 07:29
To jest wygodniejsze, po prostu trzeba mieć umiar
Odpisz
13 listopada 2019, 12:39
Ok boomer
Odpisz
11 marca 2019, 15:07
Ej
Ale wszystko jest na lepsze
Odpisz
29 lipca 2019, 16:37
no wsumie tak
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 22:53
Przecież wczoraj był 2015...
#alesuchar
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2015, 00:38
@monho25: Dla wszystkich którzy to przeczytali. Stawiam butelkę źródlanej.
Odpisz
27 lutego 2015, 08:15
To stawiaj
Odpisz
27 lutego 2015, 09:14
@JohnyPolska: To był żart. Nikomu nie postawię butelki źródlanej. Wybacz. Lajf is brutal.
Odpisz
27 lutego 2015, 14:59
end ful of zasadzkas :)
Odpisz
1 maja 2016, 10:02
@newekiXD: and pełen kopas w dupas :'D
Odpisz
19 października 2015, 19:27
5 Nadal jest.
Odpisz
1 maja 2016, 10:01
Oooo Ty :/
Odpisz
27 lutego 2015, 19:49
Tylko jedno mnie dziwi, cycki nie są ocenzurowane...
Odpisz
26 lutego 2015, 20:06
A co będzie w 2025?
Odpisz
26 lutego 2015, 20:09
@CEzikMaj: roboty zamiast ludzi!
Odpisz
26 lutego 2015, 20:26
@Ksywka: ktoś tu oglądał terminatora
Odpisz
26 lutego 2015, 22:47
@Ksywka: Fajnie by było ja chciałbym być bumblebeem
Odpisz
27 lutego 2015, 13:44
@CEzikMaj: grałeś w cod black ops 2?
Odpisz
27 lutego 2015, 14:17
@seboludek: Nie
Odpisz
26 lutego 2015, 20:14
Ale gdyby w cywilizacji nie byłoby postępu nie mogliśmy siedzieć na fejsie, grać w nasze ukochane gry, oglądać telewizji i życie byłoby o wiele trudniejsze.
Odpisz
26 lutego 2015, 22:48
Gdybyśmy tego nie wynaleźli, nie wiedzielibyśmy czym są gry i Internet. Jeśli nie wiedzielibyśmy czym jest Internet i gry, to wtedy nie przejmowali byśmy się tym, czego nie ma, czyli Internetu i gier. A ja nie byłbym furry.
Odpisz
27 lutego 2015, 08:16
Ale wtedy zamiast tego wszyscy grali by w piłkę , skakali na skakankach...
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2015, 13:52
@JohnyPolska: przeczytaj jego komentarz jeszcze raz tam pisze ,,gdyby w cywilizacji nie byłoby postępu" co oznacza że nikt by nie grał w piłkę ani nikt nie skakałby na skakankach bo siedzelibyśmy w jaskiniach
Odpisz
27 lutego 2015, 13:50
to złe że teraz nie potrzebujemy oddzielnego kalendarza,zegarka,kalkulatora itd. bo wszystko mamy w telefonie?
Odpisz
26 lutego 2015, 22:50
jakoś nie narzekam...
Odpisz
26 lutego 2015, 22:38
u mnie dalej używa się dzwonka do dzwi oraz ja używam normalnej mapy jeśli gdzieś podróżuje bo mapy google używam tylko przy planowaniu i rozpoznaniu terenu co gdzie leży zanim tam pojadę
Odpisz
26 lutego 2015, 22:37
czru
Odpisz
26 lutego 2015, 22:28
jak to?A przypadkiem wczoraj nie była środa?
Odpisz
26 lutego 2015, 22:07
wolę wczoraj
Odpisz
26 lutego 2015, 21:02
Akurat to ostatnie jest ok.
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 21:36
@lol30pl: Większość z tego jest OK. Oprócz YouPorn i like'ów.
Odpisz