Mała przekąska w trackie walki? Czemu nie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2015, 22:59
A najlepsza jest myśl "wpierw wykorzystam jedzenie potem poty". I w rezultacie kończy się gre ze stoma niewykorzystanymi potami.
Odpisz
1 marca 2015, 19:12
W wowie sie tak nie da ;\
Odpisz
1 marca 2015, 19:46
Bo wow jest lepszy, tyle.
Odpisz
1 marca 2015, 22:05
Nie no teoretycznie się da, poproś go o to może się zgodzi. (tak da się przetłumaczyć słowa z hordowego na aliancki)
Odpisz
1 marca 2015, 22:06
@Mnich1: A w srodku walki z bossem?
Odpisz
1 marca 2015, 22:07
Yyy... VANISH! And time to eat :)
Odpisz
1 marca 2015, 22:27
@Mnich1: A jak boss je**ie jakims aoe to jedzenie sie nie przerywa?
Odpisz
2 marca 2015, 00:20
Szczegóły, szczegóły. Zawsze można odejść
Odpisz
2 marca 2015, 08:26
@Mnich1: Wez odejdz jak to ma zasieg calej mapy
Odpisz
1 marca 2015, 19:27
"-Poczekaj chwilę stary, najpierw zdejmę zbroję z twojego martwego kumpla i założę ją na siebie, potem otworzę ten zamek i wezmę do plecaka zawartość skrzyni, a następnie zjem obiad, wtedy możemy powalczyć.
-Luz, jasne że poczekam."
~Skyrim
Odpisz