Jedyny, który przetrwał huragan
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2024, 07:42
Fake, to dom który przeszedł przez wybuch bomby atomowej w Nagasaki
Odpisz
18 czerwca 2019, 09:34
Ło panie...
Odpisz
28 lutego 2015, 22:47
cem u to jeszt takie w bzytkiej jakosici w czarno bjalej poswiecie.., nierozymiem,.
Odpisz
28 lutego 2015, 22:56
@Meuflagiator2000: bo tak
Odpisz
13 stycznia 2018, 01:11
@Meuflagiator2000: E tam... Tak tylko ci przypominam stare komentarze.
Odpisz
14 stycznia 2018, 00:11
D:
Odpisz
3 września 2018, 21:59
@Meuflagiator2000: To ja też ci przypomnę.
Odpisz
14 lutego 2019, 11:02
@Nazwy_nie_znaleziono_: :(
Odpisz
1 lutego 2021, 19:54
@Meuflagiator2000: Przypominam
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:41
hata Chucka Norrisa
Odpisz
5 marca 2015, 21:17
Hmmm... Dla mnie nie, bo zdecydowanie za dużo naoglądałam się ,,Supernatural" :D
Odpisz
1 marca 2015, 13:49
czarnobiałe zdjęcie maskuje photoshopa
Odpisz
1 marca 2015, 13:23
Przypadek? Niesądze...
Odpisz
28 lutego 2015, 22:08
Co zrobić by wszyscy ci uwiezyli:
Weź zdjecie pustkowia po huraganie
Wklej domek w fotoszopie
Daj jakiś straszny napis
NAILED IT
Odpisz
28 lutego 2015, 23:39
Zapomniałeś o tym żeby zrobić jeszcze je czarno-białe.
Odpisz
1 marca 2015, 09:54
zasmucę cię, ale zdjęcie mimo wszystko jest prawdziwe. :)
Zrobione zostało przez agencję rządową Stanów Zjednoczonych NOAA. Czyli źródło jest raczej zaufane. Choć co do egzorcyzmów to jak najbardziej mogło być zmyślone. Zdjęcie jednak jest autentyczne.
Odpisz
1 marca 2015, 11:46
@elementiro: O, więc wykreśl 3 punkt.
Odpisz
28 lutego 2015, 22:43
Jedyny dom powiadacie? Tak więc skoro wiecie aż tak dokładnie inforamcje jak np. że egzorcyzm itp itd. To powiedzcie do ch*ja gdzie się znajduje? Albo chociaż kraj.
Odpisz
28 lutego 2015, 22:58
@majki909: kraj f którym rzyjom człowieki (albo rzyły)
Odpisz
28 lutego 2015, 23:02
@majki909: Proste, znajduje się w kraju w którym w 2008 r był huragan ike, a w jedynym ocalałym domu przeprowadzano egzorcyzmy (1988).
Odpisz
28 lutego 2015, 23:29
@cichy3215: Fajnie kolego ale wiesz... Huragan nie przeszedł przez jeden kraj a przez kilka... Po 2 nie oczekiwałem jakiejś poje**nej odpowiedzi strikte ''wymyślę na podstawie pytania'' -_-
Odpisz
1 marca 2015, 09:50
@majki909: znajduje się w Bolivar Peninsula, Texas, USA
Odpisz
1 marca 2015, 10:33
@elementiro: Tak więc po przeczytaniu informacji o tym miejscu. okazuje się że jest to nowo wybudowany budynek... 8 miesięcy po huraganie -.- brawo
Odpisz
1 marca 2015, 10:38
@majki909: ale o co ci chodzi? Pytałeś się przecież, gdzie jest ten dom ze zdjęcia. Nie napisałem, że informacja jest prawdziwa. Tego w sumie nawet nie sprawdzałem. Wystarczyło mi znalezienie lokalizacji i dowiedzenie się, czy zdjęcie jest autentyczne, więcej nie chciałem. =P
Odpisz
1 marca 2015, 10:42
@elementiro: Moje autentyczne intencje były inne ale powiedzmy teraz że ''brawo'' jest dla Ciebie za to że chciało Ci się tego szukać :P Wielkie Gj klego
Odpisz
1 marca 2015, 09:59
Fotoszop
Odpisz
28 lutego 2015, 21:58
fotoszop
Odpisz
1 marca 2015, 09:56
nope, zdjęcie zrobione przez NOAA
Odpisz
1 marca 2015, 08:24
Sądzę
Odpisz
1 marca 2015, 07:29
Pewnie zbudowany z Nokii
Odpisz
1 marca 2015, 03:56
Nie przypadek, fotoszop xD
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2015, 02:58
Jasne, nawet małego zadrapania.
Deal with it.
Odpisz