Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 16:10
Slabe
Odpisz
3 stycznia 2009, 13:05
dobre :D 5/5
Odpisz
2 września 2019, 15:04
@fakir09: odkop
Odpisz
1 stycznia 2022, 16:26
@Xcichyx: odkop
Odpisz
2 stycznia 2022, 23:12
Odpisz
3 września 2019, 21:53
Admin usiądź mi na mordzie 5/5
Odpisz
10 stycznia 2009, 15:31
Ale masz avatar fakir09... A obrazek taki sobie.
Odpisz
10 stycznia 2009, 12:16
haha no wstyd ! pewnie tylko zajrzal :D
Odpisz
10 stycznia 2009, 09:41
ale wstyd, ciekawe czy ma żonę...
Odpisz
6 stycznia 2009, 22:38
współczuje dziadziusiowi :P
Odpisz
5 stycznia 2009, 19:41
Niezłe 5/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 21:06
lol! 3/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 17:45
Niezła wtopa :P. 5/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 16:10
dziadek pewnie tylko zajrzał a tu taka siara..xD
Odpisz
3 stycznia 2009, 13:00
takie se :D 4/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 11:09
heh jaki zal 1/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 08:38
Ale obciach :D 4/5
Odpisz
3 stycznia 2009, 08:35
ludzie to tez maja pommysly ^^. A moze do tego jakas promocja?
Odpisz