Sekretne życie Superbohaterów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2020, 17:38
Co za zwyrol to zrobił
Odpisz
4 lipca 2017, 02:47
ani czarna wdowa ani hulk nie mogą mieć dzieci są bezpłodni
Odpisz
1 marca 2015, 21:12
Co tu k*rwa robi Jaś Fasola?
Odpisz
2 marca 2015, 08:27
@Daniu206: Jaś Fasola to najlepszy superbohater całego wszechświata!
Odpisz
28 marca 2015, 21:28
to przecież człowiek wpie**ol
Odpisz
1 marca 2015, 22:27
czy na 1 zdj, 2 od lewej jest Joker, a na 2 zdj 2 od prawej Loki?
Odpisz
2 marca 2015, 22:59
@vaaleanroosa: tak :)
Odpisz
2 marca 2015, 19:12
Zdecydowanie koniec z internetami...
Odpisz
2 marca 2015, 00:08
Hulk ma żone w ciąży ;-; czy tam był jaś fasola a na nr 1 oni robia siku?
Odpisz
2 marca 2015, 07:33
@SzarusiaSparkle: oni nie sikaja .... robia cos czym nie powinnas sie interesowac
Odpisz
2 marca 2015, 17:40
A doobra.....geje
Odpisz
2 marca 2015, 18:01
@SzarusiaSparkle: masturbacja
Odpisz
2 marca 2015, 07:31
ten twerk pie**olnal mnie o ziemie :D 5/5
Odpisz
1 marca 2015, 22:31
Koniec internetów na dziś ;-;
Odpisz
2 marca 2015, 02:27
@UkradliMiNick: zdecydowanie
Odpisz
1 marca 2015, 21:13
To są tak realistyczne figurki czy grafika komputerowa ?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2015, 21:22
@volf360: Chyba trochę tego i trochę tamtego
Odpisz
1 marca 2015, 21:27
@JanuszPalikot: gdzie to kupić?
Odpisz
1 marca 2015, 22:03
@Seth_Mint: Hot Toys, figurki tak realistyczne, że idzie je pomylić ze zdjęciem ;o Kosztują po 1500 zł nawet ;-;
Odpisz
1 marca 2015, 22:11
to chyba sobie odpuszczę...
Odpisz
2 marca 2015, 00:29
hot toys? Coś dziwna ta nazwa...
Odpisz
1 marca 2015, 22:08
Rozwaliło mnie ściąganie obcego z twarzy Hulka i odpalanie papierosa od głowy Ghost Ridera : D
Odpisz
1 marca 2015, 21:51
za**biste więcej prosimy o więcej
Odpisz
1 marca 2015, 21:42
Genialne to jest :D
Odpisz
1 marca 2015, 21:32
Proszę o "Co się zobaczyło, już się nie odzobaczy", czy jak to tam leciało. ;-;
Odpisz
1 marca 2015, 21:58
Odpisz
1 marca 2015, 22:30
@amekninja555: Dzięki bardzo
Odpisz
1 marca 2015, 21:19
hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale się uśmiałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz