Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2019, 15:36
Z nokii
Odpisz
4 stycznia 2017, 21:30
Nokia 3310
Odpisz
28 lutego 2016, 21:10
Może to Vibranium? :V
Odpisz
8 lutego 2016, 17:33
Nokias
Odpisz
19 maja 2015, 15:23
Nokia na pewno
Odpisz
3 marca 2015, 17:33
Demony bronią bramy do ich świata.
Odpisz
3 marca 2015, 17:54
@KingsMax: Nie demony. To jest tori, brama wyznaczająca miejsca, w których rzekomo są bogowie, więc same bramy pewnie też są święte :)
Odpisz
3 marca 2015, 18:01
@GetRekt_MLG: A czy jako bogów nie mogli traktować demonów!
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 18:04
@KingsMax: nie bo na przykład chrześcijaninie nie traktują szatana jak boga (jestem ateistą)
Odpisz
3 marca 2015, 20:45
@NekromantaWooHoo: Idealne porównanie :/, zauważ że np. Wiara Hindi w oczach wielu spoza tej wiary wygląda na kult demonów.
Odpisz
4 marca 2015, 14:56
@KingsMax: cóż wina braku informacji :/
Odpisz
4 marca 2015, 15:35
@NekromantaWooHoo: Złe użycie emotikony ,,:/".
Odpisz
4 marca 2015, 15:43
@KingsMax: trudno :/
Odpisz
4 marca 2015, 15:52
@NekromantaWooHoo: Znowu...
Odpisz
4 marca 2015, 15:52
@KingsMax: :/ :/ :/
Odpisz
4 marca 2015, 16:24
@NekromantaWooHoo: Fatal error.
Odpisz
3 marca 2015, 17:25
Odpisz
3 marca 2015, 17:26
@NekromantaWooHoo: *własnej roboty
Odpisz
3 marca 2015, 17:29
@NekromantaWooHoo: rzeczy* :D
Odpisz
3 marca 2015, 17:37
@SamurajSonia: ;-; będą łapki w dół ;-;
Odpisz
3 marca 2015, 17:58
@NekromantaWooHoo: Zrobiło mi się żal i dąłem Ci zieloną strzałeczkę, będzie chociaż jedna :D
Odpisz
3 marca 2015, 17:59
@kemot54: :3 ohh dziękuję
Odpisz
3 marca 2015, 18:08
@NekromantaWooHoo: mimo to ja też dałam :3
Odpisz
3 marca 2015, 18:19
@SamurajSonia: :3 też dziekuję
Odpisz
3 marca 2015, 19:00
@NekromantaWooHoo: możesz po tym spać?
Odpisz
4 marca 2015, 16:00
@NekromantaWooHoo: nie ma za co :D
Odpisz
3 marca 2015, 23:04
That is Nokia 3310
Odpisz
3 marca 2015, 22:17
nokia
Odpisz
3 marca 2015, 21:55
Z Nokii!!!!!!
Odpisz
3 marca 2015, 21:53
Z innego obrazka można wywnioskować, że to jest zbudowane z Nokii 3310
Odpisz
3 marca 2015, 19:54
Z tego samego co Gwiezdne Wrota.
Odpisz
1 marca 2015, 00:39
to je amelinium, to je niezniszczalne
Odpisz
1 marca 2015, 11:52
hahahahahahahaha
Odpisz
3 marca 2015, 17:19
@trolem: hahahaha
Odpisz
3 marca 2015, 17:50
rozwaliłem to kilkoma r*chami ręki. nie jest niezniszczalne.
Odpisz
3 marca 2015, 17:44
Pewnie budował to pijany polak
Odpisz
3 marca 2015, 17:44
Brama świątynna (szintoizm), wyznaczała granicę, której wszelkiego rodzaju złe demony i youkai (duchy, aczkolwiek nie ma dobrego tłumaczenia tego słowa) nie mogły sforsować. Wyznaczała także strefę azylu (podobnie jak u nas było przeświadczenie, że w kościołach mogą znaleźć schronienie ludzie poszukiwani)
Odpisz