Za moich czasów walczyło się o Polskę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To bilet w jedną stronę skarbie
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Dwa oblicza
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2019, 15:02
to chyba dobrze ze nie ma wojny
Odpisz
9 lutego 2017, 21:03
ZA MOICH CZASÓW WALCZYŁO SIĘ Z WROGIM WOJSKIEM A NIE Z PIER**LONYMI SKRZYNKAMI XDDD
Odpisz
1 marca 2015, 09:16
W większości przypadków(w tym u mnie) o Silvera II
Odpisz
1 marca 2015, 18:59
@Menek: u mnie tak samo
Odpisz
8 marca 2015, 13:25
@Menek: ta 59 wygranych i Silver 1
Odpisz
8 marca 2015, 13:42
@Menek: a mie wywalili za glosowanie pewnie dlatego ze przeciwnicy nie mogli mie znaleźc
Odpisz
8 marca 2015, 20:40
@Menek: kałach pozdrawia xD
Odpisz
4 maja 2015, 18:43
@Menek: U mnie o Suprema ;_;
Odpisz
25 lipca 2016, 17:10
@Menek: U mnie W OGÓLE o JAKĄKOLWIEK rangę, potem człowiek cieszył się nawet z "śilwera".
Odpisz
8 marca 2015, 23:32
Tylko Polacy tak dobrze grają że aż się ich oskarża o cheaterstwo :D
Odpisz
8 marca 2015, 16:36
Ach, czemu nie wrócimy do tych wspaniałych czasów? A racja - bo wojna ssie. Nie rozumiem, co miał do przekazania autor obrazka, który najwyraźniej ma z 80 lat.
Odpisz
8 marca 2015, 15:36
to kurde stary jestes :)
Odpisz
8 marca 2015, 13:31
TF2 lepszy
Odpisz
8 marca 2015, 13:16
haha akurat dzisiaj kupiłęm cs go xD
Odpisz
28 lutego 2015, 23:19
true.
ps. wymieni sie ktoś skinami?
Odpisz
1 marca 2015, 05:14
Mam 0, podaj nick.
Odpisz
1 marca 2015, 08:59
ja 1 ;-; dopiero kupiłem cs`a potem ci podam na priv
Odpisz
1 marca 2015, 09:05
Spoko, nie mam CS.
Odpisz
2 marca 2015, 00:29
ja mam pierdyliard i rozdaje, jaki chcesz?
Odpisz
2 marca 2015, 14:15
grotto xD
Odpisz
2 marca 2015, 15:35
zero grotto! po prostu wygraj cos np. w garrysmodzie w terrari nawet w chaos heroes online
Odpisz
2 marca 2015, 17:53
ja nie mam goła niestety bo kupilem na aallegro i wyslaem a on nie wyslał
Odpisz
1 marca 2015, 14:45
Dodał człowiek, który pewnie nie dawno skończył 18 lat.
Odpisz
1 marca 2015, 18:58
daczego?
Odpisz
8 marca 2015, 14:53
Datego, że na jeja nie ma osób powyżej 45 roku życia...
Odpisz