Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2018, 18:41
Rpg stickman for paint
Odpisz
17 czerwca 2018, 17:13
Ja gram w dinosa. Sorry mowy nie ma na painta!
Odpisz
1 marca 2015, 13:57
spacja :)
Odpisz
1 marca 2015, 13:59
@pawel4134: Wiesz, jakość tutaj musi być taka do odczytania, nie chciałem ucinać obrazka.
Odpisz
1 marca 2015, 16:19
@matix044: O czym ty gadasz?
Chodzi o to że jak wciskasz spację masz minigrę z dinkiem.
Odpisz
1 marca 2015, 16:26
@as13zx: Acha o to mu chodziło :D
Odpisz
2 marca 2015, 18:36
@matix044: :)
Odpisz
7 marca 2015, 13:14
@as13zx: Mi to nie działa
Odpisz
7 marca 2015, 18:34
@Mateusz_gameplay: strzałka w górę kliknij to zadziała
Odpisz
7 marca 2015, 19:06
@pawel4134: Dałem w dół zadziała?
Odpisz
7 marca 2015, 23:09
@Mateusz_gameplay: ja klilam góra a kiedy zaczynam to spacja
Odpisz
11 marca 2015, 22:36
@Mateusz_gameplay: facepalm
Odpisz
8 marca 2015, 09:57
Mam podobnie nudy *robie kowbojskiego polandballa w paincie* nawet mam dużo części w galerii :P
Odpisz
7 marca 2015, 13:06
A może po prostu pograsz w gry bez internetu?
Odpisz
7 marca 2015, 13:24
To w erze steama są jeszcze takie?
Odpisz
7 marca 2015, 13:26
@Omeg12: Pi**yliony.
Odpisz
7 marca 2015, 14:52
@Omeg12: u mnie jest cała półka i folder torrentów takich gier
Odpisz
7 marca 2015, 15:09
@Omeg12: można grać bez internetu nawet w niektóre gry ze steama
Odpisz
1 marca 2015, 22:06
o ku*wa :O
Odpisz
7 marca 2015, 13:52
@ninjaandrzej777: Awatar z Grammar Nazi.
Zaczyna zdanie bez dużej litery na początku i kropki na końcu.
Odpisz
7 marca 2015, 14:45
@pieseu: Niestety, nie można go przyjąć.
Odpisz
7 marca 2015, 13:36
cRPG*
Odpisz
7 marca 2015, 13:25
A nie lepiej pograć w dinozaura? :-)
Odpisz
7 marca 2015, 13:15
ja tam wtedy odpalam jakąś grę
Odpisz
7 marca 2015, 13:08
ja gram w tego dinozaura i nabilem kiedys 1500 pkt. tak około
Odpisz
4 marca 2015, 22:31
Ja bym Zelde narysowała w paincie ^^
Odpisz
3 marca 2015, 19:47
A nie lepiej poprostu kliknąć spacje lub strzałkę w górę i gra sobie
Odpisz