Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

1 marca 2015, 16:54

nie lepsza zwykła prosta mleczna za 2 zł?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 marca 2015, 18:47

@maciekja145: I dobrze, że droga.bo przynajmniej tak często jej nie jem :D

Avatar Odkopywacz

5 czerwca 2025, 22:57

@bylejakbylegdzie: jak przeczytałem czekolada za 2ziko to ogarnąłem ze to stary mem

Avatar matimi3

3 marca 2015, 00:21

No i czego się czepia? Jest żurawina? Jest.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 19:05

Pierwszy pasek został zjedzony.... :D

Avatar kotul

2 marca 2015, 17:58

Żurawina nie tani produkt ;D Ale to mnie rozwaliło.

Avatar Szymon2301

2 marca 2015, 16:48

Jedyna z żurawiną jaką bym zjadł.

Avatar szakoszombatszehly

2 marca 2015, 16:35

hamstwo

Avatar TadeuszMistrz

2 marca 2015, 10:56

Najlepsza to jest czekolada z orzechami.

Avatar matylda100404

2 marca 2015, 10:24

,, Pierwszy pasek został zjedzony'' XD

Avatar NekromantaWooHoo

2 marca 2015, 09:13

Avatar MrocznyWilk

2 marca 2015, 12:36

@NekromantaWooHoo: Wypad z tym białym cholerstwem.

Avatar harpian1

2 marca 2015, 08:09

E dobra

Avatar KlamliwyLukas14

2 marca 2015, 07:49

A można wiedzieć ile ona kosztuje?

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 07:23

ffffffuuuuuuuuuu *rage man*

Avatar ziomek2009

1 marca 2015, 18:59

Kredens xD a drzazgi w zęby nie powchodzą?

Avatar olka12544

1 marca 2015, 17:24

Teraz mam ochotę na czekoladę. Nie koniecznie z żurawiną bez żurawiny ale na jakąkolwiek czekoladę ;_;

Avatar noszkurnawszystkozajete

1 marca 2015, 21:26

@olka12544: prosz *daje internetową czekoladę*

Avatar olka12544

1 marca 2015, 22:34

@noszkurnawszystkozajete: Dziękuję ale już poszłam do sklepu po czekolade.

Avatar dopefish

1 marca 2015, 15:54

nawet nie wiem jak to opisać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Krecik_PL

2 marca 2015, 09:16

A jakie są pozostałe? xD

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 16:21

@Krecik_PL: oooo dużo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukas1234
Dodane przez: lukas1234

Deal życia

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Hobby dla faceta

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka