Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2015, 16:54
nie lepsza zwykła prosta mleczna za 2 zł?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2015, 19:05
@bylejakbylegdzie: NAJlepsza Stary , najlepsza
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2015, 07:22
@bylejakbylegdzie: Ja tam wolę nadziewaną truskawkową, lub jogurtową z Amelii, a też tylko 2 zł kosztuje, lubię także bąbolady (i to jak, ale to już dość droższe) oraz białą czekoladę (to jeszcze się zmieści do 2 zł z Amelii).
Odpisz
2 marca 2015, 07:38
@bylejakbylegdzie: a ja z bakaliami. (っ´▽`)っ
Odpisz
2 marca 2015, 07:45
@bylejakbylegdzie: Jeżeli chodzi o oszczędność to tak, ale jeżeli chodzi o smak to gorzka czekolada chilli od Lindta przebija wszystko :)
Odpisz
2 marca 2015, 12:55
@mooped: A ja wole z orzechami, ale duzzzzzzzymi orzechami.
Odpisz
2 marca 2015, 15:39
@maciekja145: Milka mleczna <3
Odpisz
2 marca 2015, 17:00
moja ulubiona to tania czekolada mleczna czasami nadziewana lub z orzechami
Odpisz
2 marca 2015, 18:00
Milka droga ale najlepsza
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2015, 18:47
@maciekja145: I dobrze, że droga.bo przynajmniej tak często jej nie jem :D
Odpisz
5 czerwca 2025, 22:57
@bylejakbylegdzie: jak przeczytałem czekolada za 2ziko to ogarnąłem ze to stary mem
Odpisz
3 marca 2015, 00:21
No i czego się czepia? Jest żurawina? Jest.
Odpisz
2 marca 2015, 19:05
Pierwszy pasek został zjedzony.... :D
Odpisz
2 marca 2015, 17:58
Żurawina nie tani produkt ;D Ale to mnie rozwaliło.
Odpisz
2 marca 2015, 16:48
Jedyna z żurawiną jaką bym zjadł.
Odpisz
2 marca 2015, 16:35
hamstwo
Odpisz
2 marca 2015, 10:56
Najlepsza to jest czekolada z orzechami.
Odpisz
2 marca 2015, 10:24
,, Pierwszy pasek został zjedzony'' XD
Odpisz
2 marca 2015, 09:13
Odpisz
2 marca 2015, 12:36
@NekromantaWooHoo: Wypad z tym białym cholerstwem.
Odpisz
2 marca 2015, 08:09
E dobra
Odpisz
2 marca 2015, 07:49
A można wiedzieć ile ona kosztuje?
Odpisz
2 marca 2015, 07:23
ffffffuuuuuuuuuu *rage man*
Odpisz
1 marca 2015, 18:59
Kredens xD a drzazgi w zęby nie powchodzą?
Odpisz
1 marca 2015, 17:24
Teraz mam ochotę na czekoladę. Nie koniecznie z żurawiną bez żurawiny ale na jakąkolwiek czekoladę ;_;
Odpisz
1 marca 2015, 21:26
@olka12544: prosz *daje internetową czekoladę*
Odpisz
1 marca 2015, 22:34
@noszkurnawszystkozajete: Dziękuję ale już poszłam do sklepu po czekolade.
Odpisz
1 marca 2015, 15:54
nawet nie wiem jak to opisać
Odpisz
1 marca 2015, 15:55
@dopefish: tudzież skomentować
Odpisz
2 marca 2015, 07:23
@dopefish: Więc nie komentuj bo Cię zminusują, to jest internet tutaj nie lubią takiego czegoś.
Odpisz
2 marca 2015, 07:29
@dopefish: zasada netu 5: staraj się tak nie pisać , bo będziesz pośmiewiskiem.
Odpisz
2 marca 2015, 09:16
A jakie są pozostałe? xD
Odpisz
2 marca 2015, 16:21
@Krecik_PL: oooo dużo.
Odpisz