Cóż za wyrafinowany gust!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2021, 19:57
Oba 10/10
Odpisz
6 lipca 2017, 22:54
szczypka
Odpisz
5 marca 2015, 20:48
Cała ja ;)
Odpisz
13 listopada 2021, 01:54
@kotul: jesteś szczypawicą?
Odpisz
9 stycznia 2022, 00:16
@kiroshi: Odkąd pamiętam. Rodzice wyrzucili mnie na śmietnik, wychowało mnie robactwo. Szczury próbowały mnie rozgryźć, sama chciałam targnąć się na własne życie, ale zawsze ratowała mnie myśl, że pewnego dnia ujebę w jaja zupełnie niespodziewającego się tego turystę. To obecnie mój sens życia. Oszalałam, wszędzie mam plany wycieczek, adresy pól namiotowych, ceny piwa w Bieszczadach. Wszystkie szlaki, obozowiska, wyjazdy, pielgrzymki, obozy harcerskie - wiem wszystko. Ale nadal brakuje mi jednego... Odwagi.
Odpisz
9 stycznia 2022, 00:34
@kotul: wzruszyła mnie ta piękna historia
Odpisz
9 stycznia 2022, 00:38
@kiroshi: Dziękuję. Pozdrawiam.
Odpisz
5 marca 2015, 09:56
to juś robak lepszy
Odpisz
5 marca 2015, 17:56
@ALKATRAZ: :)
Odpisz
5 marca 2015, 23:43
@ALKATRAZ: przykro mi alkatraz... opuść internety... wypłacz się... wróć jak zmartwychwstał... I zajmij się lepiej ocenianiem obrazków bo z komentarzami daleko nie zajedziesz bo zaraz ciebie będzie admin hejtował i dawał ci łapki w dół xd sory
Odpisz
5 marca 2015, 08:03
ej to ja!
Odpisz
5 marca 2015, 08:09
@palecka: Jesteś szczypawicą?
Odpisz
5 marca 2015, 17:55
@KlamliwyLukas14: taaa
Odpisz
1 marca 2015, 19:43
3 obrazki wyżej szczypawica. Przypadek? Nie sądzę!
Odpisz
1 marca 2015, 21:18
@Goddess: ja sondze ze to przypadek
Odpisz
1 marca 2015, 22:29
@Majkell: a media milczo
Odpisz
5 marca 2015, 07:18
@Goddess: na głównej się zmieniło, teoria obalona
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2015, 09:09
no :c i teraz dostaje strzałki w dół xd
Odpisz
5 marca 2015, 06:48
Sweet
Odpisz
2 marca 2015, 17:58
to się skorek nazywa :| i rzeczywiście jest fajny :O
Odpisz