Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Nie zadzieraj z bobrami
Chciał tylko pomóc
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2015, 17:43
Nie wiem czy to od systemu zależy, ale na moim laptopie z WN8 nie ma blue screen'a... gdy wywala system zwyczajnie gaśnie wszystko.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 20:08
@Psychopata_PL: Ale jest także inny BSOD - Taka emotka ---):( (----_
i takie teksty
Odpisz
10 listopada 2015, 23:09
@Psychopata_PL: Na 10 jest fioletowy ekran z napisem "Ups! Wystąpił mały błąd :( Przepraszamy za usterki.
Masz szansę na odzyskanie systemu poprzez reset komputera.
Niezapisane postępy zostaną utracone, ale system odzyskany."
Odpisz
11 listopada 2015, 11:36
@jaccku321: Sprytnie :p
Odpisz
16 marca 2016, 14:35
@Psychopata_PL: To zależy od systemu. Na moim Wn8 jest coś co bym raczej nazwał greyscreenem
Odpisz
9 marca 2015, 23:54
F*ck, nie, znowu!
Odpisz
9 marca 2015, 20:51
przeczytalem pokemony
Odpisz
3 marca 2015, 09:33
''okulusy'' :D
Odpisz
9 marca 2015, 16:47
@Illuminati: * Holo Lens
Odpisz
9 marca 2015, 16:33
Lubie niebieski kolor ale bez przesady...
Odpisz
9 marca 2015, 16:44
@IFapToHentai: twój nick jest ZLY
Odpisz
9 marca 2015, 16:31
error 404 nie odnaleziono błędu w błędzie błędu
Odpisz
9 marca 2015, 16:13
to na pewno windows xp
Odpisz
9 marca 2015, 16:33
@Nieznany_analfabeta: Prędzej vista na laptopie...
Odpisz
9 marca 2015, 16:54
@Wizados: Przecież Vista to też Windows
Odpisz
9 marca 2015, 17:00
@AngryBird: Ale nie Windows XP.
Odpisz
9 marca 2015, 17:35
@Domijeja: Co wy macie do Xp? On akurat był całkiem niezły... A na pewno lepszy od visty...
Odpisz
9 marca 2015, 18:12
@Wizados: Ja nic, w tym momenccie właśnie do ciebie z niego piszę. Kolega wyżej napisał, że Vista to ogólnie też Windows, chociaż rozmawialiście o Windowsie XP, więc go doinformowałam.
Odpisz
13 marca 2015, 13:42
@Wizados: a tak w ogóle ja mam windows xp jako latop :D
Odpisz
9 marca 2015, 16:11
error 404
Odpisz
9 marca 2015, 16:01
on ma hololensy mikrosoftu XD
Odpisz