Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2015, 00:24
Ja ta najczęściej jak w słupa lekko durke mówię przepraszam XD
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 12:36
@Rina14: Fajnie, a teraz napisz w jakimś innym języku bo nie znam chińskiego. "ja ta najczęściej jak w słupa lekko durke"? lel
Odpisz
10 marca 2015, 14:43
@miszcz: przepraszam że aż tak bardzo cię tym obraziłam
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 16:38
@Rina14: Nie obraziłaś, po prostu nie zrozumiałem komentarza i chciałem wiedzieć jaki był jego sens.
Odpisz
10 marca 2015, 18:08
@miszcz: ok ;)
Odpisz
24 stycznia 2018, 17:27
@Rina14: dzięki ! teraz już wiadono co napisałaś
Odpisz
24 stycznia 2018, 17:52
@LazyBone:
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:46
@Rina14: dzięki. Po raz pierwszy dostałem jakąś nie gównianą nagrode
Odpisz
14 marca 2018, 19:52
@Rina14: To co ty chciałaś napisać
Odpisz
14 marca 2018, 20:08
@Normik: to było walone 3 lata temu <.<
Odpisz
14 marca 2018, 22:13
@Rina14: NO ALE CO!?
Odpisz
15 marca 2018, 07:51
@Normik: NIE PAMIĘTAM JUŻ!! ;_;
Odpisz
15 marca 2018, 07:59
@Rina14: NA PEWNO PAMIĘTASZ TYLKO NIE CHCESZ MI POWIEDZIEĆ
Odpisz
30 marca 2018, 18:01
@Normik: Hello there. Chce wiedzieć co tu miało być napisane.
Odpisz
30 marca 2018, 18:26
To musimy zbudować wehikuł czasu, uprowadzic mnie z przeszłości i się spytać co miałam wtedy w główce ;/
Odpisz
30 marca 2018, 21:07
@Rina14: Do it
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:54
Mój kolega wszedł we śmietnik i przeprosił
Odpisz
4 marca 2015, 03:46
manekiny tez mają uczucia, wiem to z doświadczenia
Odpisz
6 marca 2015, 13:48
@ALKATRAZ: Jesteś manekinem ? 0.o
Odpisz
4 marca 2015, 01:33
AJ ♥
Już niedługo, mam nadzieję, czterokrotna Mistrzyni Divas ;)
Odpisz
3 marca 2015, 21:48
a w jednym horze manekiny są gw**cone
Odpisz
3 marca 2015, 21:57
gwałcić to nie wulgarzm. horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze horze
Odpisz
3 marca 2015, 21:59
DOKTORWOJNA!!!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 22:32
Gwałcone to nie wulgaryzm a i HORZE ??? W tekście mówią o manekinie do sklepów z odzieżą
Odpisz
4 marca 2015, 16:19
@Smashrum: ale sama sie scenzurała
Odpisz
4 marca 2015, 16:23
aa, bo pewno na telefonie pisałeś.
Odpisz
4 marca 2015, 17:56
@Smashrum: no jeja.pl gównie na komurce jestem
Odpisz
4 marca 2015, 17:59
gównie Xddddd
Odpisz
3 marca 2015, 21:02
Musiała być zmęczona, albo pijana... :D Ewentualnie szalona.
Odpisz
3 marca 2015, 21:04
@krystian23: To AJ Lee... ostatnia opcja.
Odpisz
3 marca 2015, 21:04
@krystian23: Lub ma zryty mózg
Odpisz
3 marca 2015, 21:06
Ja tam ją lubię. Uważam że jest dość normalna :D
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 21:08
@krystian23: Teraz może i tak.
Wcześniej była zdrowo pie**olnięta ;_;
Gdzieś okres czasu, gdy była z Daniel'em Bryan'em.
Odpisz
3 marca 2015, 21:09
Zawsze ją lubiłem. Wiesz... Swój do swego :D
Odpisz