ISIS niszczy artefakty sprzed 6000 lat...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2015, 19:38
Kebaby jeb*ne...
Odpisz
3 marca 2015, 20:26
@AdiXiks: Kebab jest spoko, kebaba zostaw w spokoju.
Tylko muslimy przeginają.
Odpisz
4 marca 2015, 14:09
@chupacabra001: Kebaby są spoko dopóki z nich nie cieknie :/
Odpisz
3 marca 2015, 21:53
Najgorszą rzeczą we wszystkich religiach jest fanatyzm.
Odpisz
2 marca 2015, 20:51
Bardziej żal mi zabytków niż tych Brytyjczyków, Amerykanów i Japończyków.
Odpisz
2 marca 2015, 20:59
@figaro19: A więc uważasz, że kamienna statua ma większą wartość od ludzkiego życia? Rzeczywiście jesteś „nazistą”
Odpisz
2 marca 2015, 21:04
Porównaj wartość "Dawida" Michała Anioła a menelka spod Żabki bądź religijnego fanatyka.
Odpisz
2 marca 2015, 21:06
@figaro19: A znasz tych Brytyjczyków, Amerykanów, czy Japończyków? Nie wiesz jacy to byli ludzie... A w przypadku rzeźb, na świecie jest mnóstwo kopii, więc w przypadku zniszczenia oryginału świat kulturowy nie ucierpi.
Odpisz
2 marca 2015, 21:15
Ok. Pewnie mieli rodziny, plany na przyszłość etc. Ale kilkadziesiąt lat po śmierci, zakładając, że nie zmieniliby świata, prawie nikt by o nich nie pamiętał. Jedyne, co by po nich zostało to "kamień z napisem:
"tu leży taki a taki"".
Z kolei, po wielkich dziełach i ludziach zostanie pamięć. Do końca ludzie będą wiedzieć, co to IX Symfonia Beethovena, "Mona Lisa", "Ojciec Chrzestny","Gwiezdne Wojny"; kto to był Einstein, Kopernik, Shakespeare. Reasumując, dzieło sztuki może być ważniejsze od człowieka.
Odpisz
2 marca 2015, 21:23
@figaro19: I o Lordzie Vaderze, nie zapominaj o mnie!
Odpisz
2 marca 2015, 21:57
@figaro19: Ale jeżeli wspomniany przez ciebie „Dawid” zostanie zniszczony, to ludzie dalej będą go pamiętać, czy to na zdjęciach, czy to w opowieściach, czy w kopiach. A gdy umrze człowiek, nic po nim nie zostanie.
Odpisz
3 marca 2015, 07:45
@figaro19: no , dla mnie to ci co tam jechali spoza Arabskich Krajów , to debile. Ratować innych pfff...
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 19:14
@figaro19: I co z tego, że nic by nie zrobili? Mają prawo żyć. A Ty czego dokonałeś w swoim życiu?
Odpisz
3 marca 2015, 19:54
@figaro19: ofiary ISIS raczej nie były menelkami spod Żabki.
Odpisz
3 marca 2015, 19:54
@figaro19: Każdy człowiek ma tą samą wartość życia, ale prawdziwa sztuka jest ponad to.
Odpisz
3 marca 2015, 20:30
zauważ że statua jako kamień warta dużo nie jest,b lecz ma wielką wartość historyczną
Odpisz
3 marca 2015, 21:37
a poza tym człowiek nawet jeśli nie dokonał niczego wielkiego będzie zapamiętany poprzez swoje potomstwo, będzie istnieć dopóki jego ród nie zginie.
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2015, 20:49
kto chce by ścięli tak biebera ?
Odpisz
3 marca 2015, 07:00
@olszer732: nie, puszczą to do mediów. A to nagranie będzie straszne dla dzieci.
Odpisz
3 marca 2015, 20:34
@olszer732: Rozumiem, ze można go nie lubić, ale od razu zabijać?
Odpisz
3 marca 2015, 21:44
@olszer732: Jak widać po strzałkach mamy tu w większości zwolenników Biebiera --_--
Odpisz
4 marca 2015, 00:43
@AngryBird: Albo ludzi nielubiących bezsensownej przemocy.
Odpisz
4 marca 2015, 15:27
@Mnich1: Bezsensownej!? --_--
Odpisz
4 marca 2015, 21:10
@AngryBird: Zabijanie człowieka tylko z powodu kiepskiego głosu i zachowania jest błahe, i z takim postępowaniem musielibyśmy wyeliminować większość ludzi.
Odpisz