Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AdiXiks

3 marca 2015, 19:38

Kebaby jeb*ne...

Avatar chupacabra001

3 marca 2015, 20:26

@AdiXiks: Kebab jest spoko, kebaba zostaw w spokoju.
Tylko muslimy przeginają.

Avatar AdiXiks

4 marca 2015, 14:09

@chupacabra001: Kebaby są spoko dopóki z nich nie cieknie :/

Avatar Gaben69

3 marca 2015, 21:53

Najgorszą rzeczą we wszystkich religiach jest fanatyzm.

Avatar figaro19

2 marca 2015, 20:51

Bardziej żal mi zabytków niż tych Brytyjczyków, Amerykanów i Japończyków.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 20:59

@figaro19: A więc uważasz, że kamienna statua ma większą wartość od ludzkiego życia? Rzeczywiście jesteś „nazistą”

Avatar figaro19

2 marca 2015, 21:04

Porównaj wartość "Dawida" Michała Anioła a menelka spod Żabki bądź religijnego fanatyka.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 21:06

@figaro19: A znasz tych Brytyjczyków, Amerykanów, czy Japończyków? Nie wiesz jacy to byli ludzie... A w przypadku rzeźb, na świecie jest mnóstwo kopii, więc w przypadku zniszczenia oryginału świat kulturowy nie ucierpi.

Avatar figaro19

2 marca 2015, 21:15

Ok. Pewnie mieli rodziny, plany na przyszłość etc. Ale kilkadziesiąt lat po śmierci, zakładając, że nie zmieniliby świata, prawie nikt by o nich nie pamiętał. Jedyne, co by po nich zostało to "kamień z napisem:
"tu leży taki a taki"".
Z kolei, po wielkich dziełach i ludziach zostanie pamięć. Do końca ludzie będą wiedzieć, co to IX Symfonia Beethovena, "Mona Lisa", "Ojciec Chrzestny","Gwiezdne Wojny"; kto to był Einstein, Kopernik, Shakespeare. Reasumując, dzieło sztuki może być ważniejsze od człowieka.

Avatar Vader0PL

2 marca 2015, 21:23

@figaro19: I o Lordzie Vaderze, nie zapominaj o mnie!

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 21:57

@figaro19: Ale jeżeli wspomniany przez ciebie „Dawid” zostanie zniszczony, to ludzie dalej będą go pamiętać, czy to na zdjęciach, czy to w opowieściach, czy w kopiach. A gdy umrze człowiek, nic po nim nie zostanie.

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2015, 07:45

@figaro19: no , dla mnie to ci co tam jechali spoza Arabskich Krajów , to debile. Ratować innych pfff...

Avatar Maks2603

Edytowano - 3 marca 2015, 19:14

@figaro19: I co z tego, że nic by nie zrobili? Mają prawo żyć. A Ty czego dokonałeś w swoim życiu?

Avatar Sauron

3 marca 2015, 19:54

@figaro19: ofiary ISIS raczej nie były menelkami spod Żabki.

Avatar dustin2001

3 marca 2015, 19:54

@figaro19: Każdy człowiek ma tą samą wartość życia, ale prawdziwa sztuka jest ponad to.

Avatar dopefish

3 marca 2015, 20:30

zauważ że statua jako kamień warta dużo nie jest,b lecz ma wielką wartość historyczną

Avatar niechcemisie

3 marca 2015, 21:37

a poza tym człowiek nawet jeśli nie dokonał niczego wielkiego będzie zapamiętany poprzez swoje potomstwo, będzie istnieć dopóki jego ród nie zginie.

Avatar olszer732

Edytowano - 2 marca 2015, 20:49

kto chce by ścięli tak biebera ?

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2015, 07:00

@olszer732: nie, puszczą to do mediów. A to nagranie będzie straszne dla dzieci.

Avatar siemek22

3 marca 2015, 20:34

@olszer732: Rozumiem, ze można go nie lubić, ale od razu zabijać?

Avatar AngryBird

3 marca 2015, 21:44

@olszer732: Jak widać po strzałkach mamy tu w większości zwolenników Biebiera --_--

Avatar Mnich1

4 marca 2015, 00:43

@AngryBird: Albo ludzi nielubiących bezsensownej przemocy.

Avatar AngryBird

4 marca 2015, 15:27

@Mnich1: Bezsensownej!? --_--

Avatar Mnich1

4 marca 2015, 21:10

@AngryBird: Zabijanie człowieka tylko z powodu kiepskiego głosu i zachowania jest błahe, i z takim postępowaniem musielibyśmy wyeliminować większość ludzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MegaBugXD
Dodane przez: MegaBugXD

Żartownisie

Fajnie że odpowiedzieli

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Były nóżki, nie ma nóżek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka