Dlaczego wszyscy wariują na widok tej sukienki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Deal życia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2015, 00:22
ku*wa! przestańcie, bo ja widzę biało złotą i ni ch*ja inaczej, czuję się niedoje**na...
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 17:24
Temat jest już dawno skończony :| Zagadka była rozwiązana w ten sam dzień
Odpisz
10 marca 2015, 17:34
@Oliwciakowa: Coś ci opowiem. Pewnego razu moja mama znalazła to zdjęcie z sukienką w necie. Akurat do pokoju wszedłem ja a kilka minut później tata (w pokoju już była siostra i brat). Tata, mama i brat widzieli ciemno niebieską a siostra i ja biało żółtą sukienkę. To dowodzi iż twój argument jest inwalidą.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 17:45
@VanQuisch: Tak ci może prościej. To biało-złota sukienka.
Odpisz
10 marca 2015, 18:55
@Oliwciakowa:
Odpisz
10 marca 2015, 19:09
@Oliwciakowa: ekhem. Sukienka jest niebiesko-czarna, zostało potwierdzone przez babkę, właścicielkę butiku w którym owa sukienka została zakupiona.
Odpisz
10 marca 2015, 19:28
Może i tak. Tyle tego już czytałam, że sama nie jestem pewna co mam widzieć. Serio sprawa jest zamknięta i już mnie zbytnio nie obchodzi jaki ma kolor. Może być jasna albo ciemna ale i tak jest brzydka .-.
Odpisz
11 marca 2015, 16:53
@Oliwciakowa: No nie jest ładna ;p
Odpisz
10 marca 2015, 23:36
o.co chodZi z tą suknią? heeelp
Odpisz
11 marca 2015, 09:38
@wilsonXcuddyXhouse: podobno jest złota...
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 23:45
Ludzie. Czy wy nie rozumiecie że w tym chodzi o perspektywę? weźcie spójrzcie na tą sukienkę z boku ekranu. Naprawdę sukienka jest biało-złota lecz jej kolor zależy od m.in. ciemności ekranu, perspektywy (właściciele notebooków powinni wiedzieć o co chodzi) oraz (to już tylko zgaduję) wad oczu (jeśli ktoś je ma).
P.S. Bez obrazy dla tych widzących niebiesko czarną
Odpisz
10 marca 2015, 20:35
na wszystkich trzech zdjęciach widzę biało złotą .-.
Odpisz
10 marca 2015, 19:31
Jeśli mam być szczera, to straciłam całkiem wiarę w ten chory świat, gdy zobaczyłam że ludzie debatują nad KOLOREM piep**onej sukienki...
Odpisz
3 marca 2015, 15:33
Popełnię samobójstwo, jak jeszcze raz zobaczę tą sukienkę ;_; (pewnie ktoś mi wklei do odpowiedzi [*] )
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 15:45
@SosnaYT: wkleiłabym, gdybym była na kompie :p
Odpisz
3 marca 2015, 15:52
@noszkurnawszystkozajete: wiem (ja też na fonie :D)
Odpisz
3 marca 2015, 16:24
@SosnaYT: dajcie to!
Odpisz
3 marca 2015, 16:34
@Seth_Mint: NIE
Odpisz
3 marca 2015, 16:36
@SosnaYT:
Odpisz
3 marca 2015, 16:42
@Bilolus1: A ja widzę niebiesko- sraczkowaty ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 17:27
@SosnaYT: Ja też jesten na telefonie, a potrafię m.in. to:
$€£¥¢₩§^`°©®»«\¡¿~=_<>{}[]|
Odpisz
10 marca 2015, 17:51
@Bilolus1: Jestem inny, bo widzę złoto biały.
Odpisz
10 marca 2015, 18:12
@SosnaYT:
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2015, 16:05
Moja koleżanka dzisiaj w szkole przeglądała internet i widziała takie same wdzianko. Tylko ona w klasie sądziła, że jest białe. (te na środku)
A i co jest w ogóle fajnego w tej sukni, że wszyscy o niej gadają?
Odpisz
3 marca 2015, 17:07
@EpicArcher: Bo niektórzy widzą Biało-Złotą ,a niektórzy
Czarno-Niebieską
Odpisz
10 marca 2015, 17:07
@Marcin14: ja widzę białoniebieską
Odpisz
3 marca 2015, 21:20
Widzę, że ktoś tu może nie ogarniać zdjęcia na dole, otóż chodzi o to, że bezdomny nie chciał dać się aresztować (mógł mieć też broń) i policja po kilku atakach paralizatorem strzeliła do niego 5 razy przy czym go zabijając.
Odpisz
3 marca 2015, 21:52
@kacper414: Niedługo będą zabijac dzieciaki z pistoletami na wode i powtarzać, ze bali sie o swoje życie :)
Odpisz
4 marca 2015, 13:56
@siemek22: Ameryka...
Odpisz
4 marca 2015, 20:42
@kacper414: Cóż, tam zabijają ludzi z plastikowymi pistoletami, a u nas zamiast lapac bandytów wlepiają mandaty za byle co i tylko patrza jak tu do pensji dorobić :)
Odpisz
4 marca 2015, 08:29
Spalcie już tę sukienkę...
Odpisz
3 marca 2015, 17:08
Co , czemu mam byc przejety niewyszkolonami debilami walczacymi z murzynem
Odpisz