memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 września 2015, 12:06
Aż mi się przypomniał odcinek 'Sąsiadów' jak podłoge malowali :)
Odpisz
24 października 2017, 22:38
@loki111: Przybywam z przyszłości nie ogłosuj na PIS
27 maja 2018, 14:36
@CousinJoe: przybywam z teraźniejszości nie głosuj na po po=pie**olnik ogromniasty
27 maja 2018, 14:45
@adriano0510: Przybywam z przyszłości ch*j ci w dupę ciemno grodzie
5 marca 2015, 18:38
Ja bym na jej miejscu wskoczyła na sufit, nie wiem o co wam chodzi :v
5 marca 2015, 18:44
@Eliney: Zdecydowanie za dużo hinzgih bajeg.
24 października 2017, 22:39
@Eliney: Jestem z przyszłości nie głosuj na pis!
27 kwietnia 2018, 21:38
@Eliney: pfff, niech uzyją techniki bułgar ninja
6 marca 2015, 10:56
Ja ze sobą wziąłbym krzesło, piwko i poczekał aż reszta wyschnie, easy.
5 marca 2015, 19:33
cykliniarką to raczej ona nie będzie
5 marca 2015, 19:17
fotoshop
5 marca 2015, 18:51
Ciekawi mnie kto robił zdjęcie
5 marca 2015, 18:20
współczuje jej
5 marca 2015, 18:17
Racja, pomyśl. Co nie znaczy że nie popełniamy błędów, jesteśmy w końcu tylko ludźmi! Mamy prawo się pomylić!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 września 2015, 12:06
Aż mi się przypomniał odcinek 'Sąsiadów' jak podłoge malowali :)
Odpisz
24 października 2017, 22:38
@loki111: Przybywam z przyszłości nie ogłosuj na PIS
Odpisz
27 maja 2018, 14:36
@CousinJoe: przybywam z teraźniejszości nie głosuj na po
po=pie**olnik ogromniasty
Odpisz
27 maja 2018, 14:45
@adriano0510: Przybywam z przyszłości ch*j ci w dupę ciemno grodzie
Odpisz
5 marca 2015, 18:38
Ja bym na jej miejscu wskoczyła na sufit, nie wiem o co wam chodzi :v
Odpisz
5 marca 2015, 18:44
@Eliney: Zdecydowanie za dużo hinzgih bajeg.
Odpisz
24 października 2017, 22:39
@Eliney: Jestem z przyszłości nie głosuj na pis!
Odpisz
27 kwietnia 2018, 21:38
@Eliney: pfff, niech uzyją techniki bułgar ninja
Odpisz
6 marca 2015, 10:56
Ja ze sobą wziąłbym krzesło, piwko i poczekał aż reszta wyschnie, easy.
Odpisz
5 marca 2015, 19:33
cykliniarką to raczej ona nie będzie
Odpisz
5 marca 2015, 19:17
fotoshop
Odpisz
5 marca 2015, 18:51
Ciekawi mnie kto robił zdjęcie
Odpisz
5 marca 2015, 18:20
współczuje jej
Odpisz
5 marca 2015, 18:17
Racja, pomyśl. Co nie znaczy że nie popełniamy błędów, jesteśmy w końcu tylko ludźmi! Mamy prawo się pomylić!
Odpisz