Nie potrafię tak pod presją!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Ikony
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2017, 05:50
a tu nagle przypominasz sobie że mieszkasz sama
Odpisz
15 kwietnia 2018, 18:57
@malutka_neko: *Do toalety wpada przez okno Leszek-Śmieszek*
Odpisz
1 listopada 2015, 17:55
gra w agar.io
Odpisz
5 marca 2015, 16:44
Fake kobiety nie srają
Odpisz
5 marca 2015, 22:51
@siemek22: może jeszcze nie puszczają bąków? weź wyjdź...
Odpisz
6 marca 2015, 06:18
@UkradliMiNick: XD
Odpisz
5 marca 2015, 16:14
obrzydliwe
Odpisz
5 marca 2015, 16:26
@ALKATRAZ: masz racje. Srająca kobieta, coś okropnego
Odpisz
5 marca 2015, 16:39
@pieerzyk: A srający mężczyzna to Twoim zdaniem coś nie okropnego? Poza tym to normalne ludzie czynności, w sumie to nie tylko ludzkie bo każdy sra.
Odpisz
5 marca 2015, 16:56
@jacek1s: pytanko...dlaczego masz mistrza na avku? sensei czy ki luj
Odpisz
5 marca 2015, 17:01
@WolfWolfyWolf: Bo mogę.
Odpisz
5 marca 2015, 18:09
@jacek1s: W żadnym miejscu nie napisał, że srający mężczyzna jest lepszy czy gorszy.
Odpisz
5 marca 2015, 18:15
Ale podkreślił to, że srająca kobieta to coś okropnego, więc idąc drogą logiki jeśli kobieta to okropieństwo, to mężczyzna musi mu się podobać.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2015, 19:05
@jacek1s: Ten tok myślenia może być prawdziwy, lecz nie masz żadnych podstaw, by to stwierdzać : )
Raz - jeśli nie lubisz kobiet to nie znaczy, ze lubisz mężczyzn (patrz: aseksualiści, zoofile itd.)
W opozycji do Twojego zdania powiem, że moim zdaniem podkreślone zostało drugie słowo: "srająca". Otóż uważam, że jeśli już coś to właśnie ta część jest bardziej prawdopodobna ;p
Jak inaczej miał to napisać? "Srający człowiek"? : ) "Srający homo sapiens"? ^^ Po prostu sprecyzował płeć ;D
Oreł ;]
Odpisz
5 marca 2015, 20:48
@jacek1s: człowieku, to był czysty sarkazm :)
Odpisz
6 marca 2015, 14:30
@pieerzyk: "człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce " zapamiętaj to
Odpisz
5 marca 2015, 18:32
kamstwo nie ma luzackiegi suedzienia na tronie
Odpisz
5 marca 2015, 16:20
Tak to jest w publicznych xdd chwili prywatności się nie ma ;-;
Odpisz
5 marca 2015, 16:05
True story
Odpisz
5 marca 2015, 15:49
Życiowe :/
Odpisz