Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2019, 16:58
@KontoUsunięte: chyba chleb
Odpisz
5 marca 2019, 15:34
Odpisz
23 czerwca 2018, 13:05
Jakie to urocze ^.^
Odpisz
13 kwietnia 2017, 16:18
biorę tego co mówi 'is nice'
Odpisz
8 marca 2015, 09:56
Ja biorę tego co mówi: "Katyń?" xD
Odpisz
Edytowano - 19 października 2015, 20:38
@koleszak123: a ja biore tego na dyżym palcu
Odpisz
10 października 2016, 19:22
@koleszak123: a ja tego malego derpa z dolu
Odpisz
12 lipca 2015, 18:17
Chcę!
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2015, 16:41
5€? To kupuje! I jeszcze jedno, kocham Polandball XD
(Pytanie: Czym je się karmi?)
Odpisz
20 maja 2015, 21:50
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:43
Ja
Odpisz
3 marca 2015, 16:53
ja
Odpisz
8 marca 2015, 22:31
@Seth_Mint: ty
Odpisz
10 marca 2015, 10:43
on
Odpisz
10 marca 2015, 14:42
@Mati129: my
Odpisz
10 marca 2015, 15:11
wy
Odpisz
10 marca 2015, 15:38
@Mati129: oni
Odpisz
10 marca 2015, 15:39
one
Odpisz
10 marca 2015, 15:53
@Mati129: ono
Odpisz
8 marca 2015, 11:51
Tylko za 5 euro ? BIORĘ !
Odpisz
7 marca 2015, 21:43
JA
Odpisz
7 marca 2015, 20:59
Ezio z Assassin's Creed 2
Odpisz
7 marca 2015, 19:29
ja!
Odpisz
7 marca 2015, 19:21
A czym je się karmi? Nie wiem czy mam wystarczającą ilość wódki...
Odpisz