Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 01:19
Not funny
Odpisz
14 stycznia 2020, 03:42
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHA...ok
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:01
biedak ;c
Odpisz
16 czerwca 2017, 22:46
CO ZA SKU*WIEL JA PIE**OLE JAK ON TAK MOŻE CO ON/A MU ZROBIŁ/A ???? (niektóży)LUDZIE TO DUPKI !!!!
Odpisz
25 marca 2012, 08:36
to nawet nie jest śmieszne
i to nawet nie jest sarna ludzie nie odróżniacie tego czy co takie poroże ma jeleń!!!!!!!!!!
Odpisz
25 marca 2012, 10:31
@wiktoria1999: Tyle ,że jeleń to samiec a Sarna do samica.Jak się do 2 klasy podstawówki nie chodziło to się tego nie wie.
Odpisz
25 czerwca 2012, 15:16
@tachu99: ja do wszystkich klas chodziłam teraz po wakacjach do gimnazjum idę. Po pierwsze Sarna i Jeleń to jest inny gatunek. Sarna samiec- kozioł, samica-koza a małe sarniątko-koźlę. Sarny pochodzą od kóz. Jeleń, samiec-byk, samica-łania, a małe to cielak. Jelenie to grupa jeleniowatych. jak tata nie jest myśliwym to się nie wie. Myśliwi nie zabijają tylko zwierząt ale i je dokarmiają zimą. za to kłusownicy zabijają zwierzęta choć wcale o nie, nie dbają. Myśliwi strzelają do zwierząt chorych, lub których jest za dużo na danym terenie...
Odpisz
26 kwietnia 2012, 18:02
Co za idiota, żeby tylko ktoś przypadkiem na niego nie zapolował ! 1/5 !
Odpisz
25 marca 2012, 13:37
a po co polować na sarne ? ;d
Odpisz
26 marca 2012, 20:25
@Synekk: Nie jadłeś - nie oceniaj.
Odpisz
25 marca 2012, 23:45
wydaje mi się, że chodzi o to, że normalni ludzie używają strzelby :D
... 1/5
Odpisz
25 marca 2012, 17:17
co za debil
Odpisz
25 marca 2012, 12:47
What the f*ck this porn shit!
Odpisz
25 marca 2012, 11:57
Bijemy rekoord na najsłabiej oceniony obrazek?
Odpisz
25 marca 2012, 11:06
Nie ogarniam sensu tego obrazka. Co z tego, że na lasso?
Odpisz
25 marca 2012, 10:41
@tachu99: Tak, tachu99, najwyraźniej ty swoją naukę skończyłeś/aś na 2 klasie szkoły podstawowej. Nie krytykuj innych jak się nie znasz. Dla twojej nic nie wartej świadomości: jeleń i sarna mają różne poroża. A sarna nie jest nazwą własną, piszemy ją z małej litery. I po kropce stawia się spację.
Odpisz