Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2015, 20:45
to chce na urodziny, ale dajcie mi ją jutro
Odpisz
8 marca 2015, 21:24
chcem
Odpisz
7 marca 2015, 18:34
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2015, 19:10
I dlatego mam grubą dupe...
Odpisz
6 marca 2015, 19:13
@GamerFur: więcej do kochania :3
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2015, 19:27
@wojtek_9711: Jestem Chłopakiem. :v
Odpisz
6 marca 2015, 19:31
@GamerFur: To teoretycznie nie zmienia faktu że jak to ujął kolega wojtek_9711 "więcej do kochania :3". :D
Odpisz
6 marca 2015, 19:33
@krystian23: Rozumiem
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2015, 19:34
@GamerFur: naprawdę czy tak tylko piszesz? :)
Odpisz
6 marca 2015, 19:39
@krystian23: To internet,tu nie ma prawdy :v
Odpisz
6 marca 2015, 19:40
@GamerFur: Jakby dobrze poszukać to by się trochę znalazło...
Odpisz
7 marca 2015, 17:16
@GamerFur: nie kłam cała prawda internetu jest na wikipedi :P wiec jest prawda w netach
Odpisz
7 marca 2015, 10:58
gdzie takie cos mozna kupic
Odpisz
7 marca 2015, 09:36
Za jedyne 100 złotych i 77 groszy
Odpisz
6 marca 2015, 23:37
W niemczech istnieją jeszcze 5kg-owe ;D
Odpisz
7 marca 2015, 08:15
*bierze walizki i wyjeżdża* pa pa!! xd
Odpisz
6 marca 2015, 21:54
3 kilogramy szczęścia*
Odpisz
7 marca 2015, 00:49
@konbed: wypi**dziles mnie
Odpisz
6 marca 2015, 23:29
Mam marzenie. Marzenie, że kiedyś powstanie biała nutella.
Odpisz
7 marca 2015, 00:48
@CEzikMaj: jest polbiala...
Odpisz
7 marca 2015, 00:05
shut up and take my money!
Odpisz
6 marca 2015, 23:44
Heh z plastikowego wiadra to nie ten sam smak co za szklanego słoika :D
Odpisz
6 marca 2015, 22:38
Biere trzy...
Odpisz
6 marca 2015, 22:14
Niggy Niggy Niggy
Odpisz
6 marca 2015, 21:28
Edycja dla silnych i niezależnych kobiet.
Odpisz
6 marca 2015, 21:00
A ja nigdy nie jadłem nutelli...
Odpisz
6 marca 2015, 22:28
żałuj:>
Odpisz