Jak sobie radzę z moimi obowiązkami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Fajnie że odpowiedzieli
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 01:09
Rel
Odpisz
10 lutego 2021, 16:54
rel
Odpisz
7 sierpnia 2015, 18:41
ja czasami z pracami domowymi :-D mówię jej piąteczek! dobra odrobię dzisiaj odrabiam ale czasami jest tak dobra odrobię dzisiaj a potem eeh dobra może jutro eh może pojutrze patrze ku*w.!!! już niedziela!!!
Odpisz
27 stycznia 2013, 16:58
Było, czemu ciągle jakieś powtórki są?
Odpisz
25 marca 2012, 10:32
Nie do końca rozumiem...
Odpisz
25 marca 2012, 10:40
@tachu99: masz dużo do zrobienia masz dużo czasu by to zrobić. ale i tak wszystko odkładasz na ostatnią chwle
Odpisz
25 marca 2012, 17:53
@grubson5022: Aha dzięki.Plusik :P
Odpisz
25 marca 2012, 11:29
5 i do ulu
Odpisz
25 marca 2012, 11:21
ja bym tak miał z zadaniem domowym ale na początku wszystko a potem gittarra
Odpisz
25 marca 2012, 10:50
Ja tak mam z zadaniami domowymi.
Odpisz
25 marca 2012, 09:39
nawet, nawet... 3/5
Odpisz