Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Chciał tylko pomóc
Nieuczciwa ocena
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2023, 12:07
miałem ten podręcznik
Odpisz
12 października 2018, 21:09
ku*wa z 4 klasy podstawówki xd
Odpisz
11 maja 2020, 11:27
@limetien: nowej ery strona 50
Odpisz
26 maja 2020, 23:17
@ziemniaczki_j1234e: Dzięki byczq +1
Odpisz
13 października 2017, 11:59
mam ten podręcznik tytuł "jak to działą"
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:52
mieliśmy ten podręcznik
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:20
"Jak to działa" !
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:32
Mam taką samą, a jej tytuł to "Jak to działa".
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:18
@piotros23: ja, też
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:16
z podstawówki :D
Odpisz
29 grudnia 2015, 16:44
Mam tą książkę ;-;
Odpisz
15 marca 2015, 21:17
Mam tą samą książke :D
Odpisz
24 marca 2015, 22:25
też mam taka
Odpisz
5 kwietnia 2015, 17:05
podpisuje się pod tym!
Odpisz
3 maja 2015, 21:47
ja też :P
Odpisz
13 czerwca 2015, 23:34
chyba wszyscy ja maja
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:15
ja też i w 4 klasie dorysowałem mu glocka-18 .
Odpisz
27 września 2015, 17:32
tez taka mam!
Odpisz
23 grudnia 2015, 16:23
@wiktor34: GTA 5 xDDDD
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:34
Dokładnie i szczelał do innych z tej strony.na innej narysowałem porwanie , a na stronie z dziewczynką i chłopcem pracującymi w drewnie narysowałem masakrę patyczaków . była rzeź :D
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:25
miałam tą samą książkę.:D
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2015, 18:26
@Puscheen: ja też .... ciekawe kto nie ma
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:53
...:(
Odpisz
28 marca 2015, 10:37
Niezła reklama książek do techniki xD
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2015, 18:13
mam tą samą książkę:-)
Odpisz
13 marca 2015, 15:34
mam tom samom książke
Odpisz
12 marca 2015, 17:22
widzę że szósta klasa, bo kojarzę obrazek z tym co ja miałem w książce od techniki
Odpisz
12 marca 2015, 17:28
@misko02: 4*
Odpisz
12 marca 2015, 17:35
4-6
Odpisz
12 marca 2015, 17:35
ta książka jest w klasach 4-6 :)
Odpisz
12 marca 2015, 21:45
@misko02: wiem
Odpisz
13 marca 2015, 13:29
@Majeranek: wiem bo jestem w 4 klasie i mam tą książke
Odpisz
13 marca 2015, 14:43
Ja jestem w 6 i też mam ...
Odpisz
12 marca 2015, 15:23
ja to dorysowywałem im miecze i topory (robiłem z nich wikingów)
Odpisz
12 marca 2015, 15:25
@Smashrum: ja spluwe i szluga
Odpisz
12 marca 2015, 15:37
@ninjaandrzej777: też fajnie.
Odpisz
12 marca 2015, 21:56
@Smashrum: Ja robiłem ich w stylu anime... Czy coś ku*wa ze mną nie tak !?
Odpisz
12 marca 2015, 22:54
@HejkaNaklejka: nie,wszystko wporządku (kłamie)
Odpisz
13 marca 2015, 07:21
@ninjaandrzej777: Uff, dzięki. *Mowi nie wiedząc o tym że ktoś go pocieszał*
Odpisz