Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ASIMOW_2

11 lutego 2019, 06:48

*Cejrowski kinda approves*

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2020, 07:57

Avatar TheGardenPL

16 maja 2018, 13:50

Dzisiaj to by miało średnią 2.0 i komentarze "wypad z tym na FB" czy coś

Avatar ProMoruxBax

9 lutego 2019, 19:13

@TheGardenPL: prawda. Jejacy się cofają w rozwoju

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2015, 17:49

Zawsze! Chwała Polsce!

Avatar GeLd333

14 czerwca 2015, 22:26

Kto dumny z pochodzenia łapki w górę pobijmy rekord !

Avatar Lechistapl

25 lipca 2021, 22:23

@GeLd333: Mało osób jest dumna z bycia Polakiem. eh. Szkoda, bardzo szkoda.

Avatar Gniotek7

Edytowano - 5 marca 2015, 22:33

"I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia
godny reprezentant kraju nieważne na jakich ziemiach" - Miuosh ft. Paluch, Junior Stress - Nie zapomnij skąd jesteś.

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 20:58

Dildo/Dildo

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 21:46

Nie ściągaj.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 15:16

Dildo?

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 15:18

Dildo.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 15:20

Dildo
Ps Tragtor tomeg

Avatar Psychopata_PL

Edytowano - 4 marca 2015, 20:27

Z naszych polityków nie można być dumnym. Szkoda że nie jesteśmy już mocarstwem, jak za Jana III Sobieskiego...

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 23:18

@Psychopata_PL: Za Jana III Sobieskiego Rzeczpospolita chyliła się już ku upadkowi. Cały wiek wojen i szlachta spustoszyly nasz kraj doszczętnie.

Avatar Maks2603

5 marca 2015, 06:31

@Psychopata_PL: Brud, głupota, bieda, wojny i głupia szlachta. Super czasy.

Avatar Psychopata_PL

5 marca 2015, 06:36

@Maks2603: Wojny wygraliśmy, może gdyby nie choroba Sobieskiego i głupia szlachta mielibyśmy choć troche większe państwo...

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 06:50

@Psychopata_PL: Chciał przywrócić monarchie i postawić syna na tronie, i byłoby w porządku, koniec z republiką szlachecką i może w końcu zapanowałby ład...

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 07:19

[*] Żołnierze wyklęci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 20:37

Nie wszyscy Żołnierze Wyklęci zasługują na szacunek.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 06:49

Nie wszyscy ale duża większość

Avatar ALKATRAZ

5 marca 2015, 02:19

Podobno słyszałem, że Polska kiedyś ma się odrodzić

Avatar darcus

4 marca 2015, 20:05

Patriotyzm jest dobry tylko wtedy, kiedy ktoś siedzi we własnym kraju i angażuje się w sprawy publiczne z nim związane. Osobiście jestem kosmopolitą i uważam, że podział na państwa nie ma najmniejszego sensu. Cała ludzkość powinna być zjednoczona, a nie prawić, jacy to dumni są, że urodzili się w danym miejscu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar pawelek9889

5 marca 2015, 20:08

@darcus: Póki są ludzie będą wojny

Avatar darcus

5 marca 2015, 21:54

@pawelek9889: Wiem, wiem...

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2015, 23:19

Jeszcze tylko kresy doklejcie :')

Avatar randalf28

4 marca 2015, 22:13

Żyj tak żebyś był dumny z siebie a nie pochodzenia...

Avatar GamerFur

4 marca 2015, 21:24

Przepraszam za wszystko co tu napisałem i zedytowałem.

Avatar Mnich1

4 marca 2015, 21:23

Dumny z historii do XVII w. oczywiście że tak, byliśmy takimi badassami że głowa mała ale coraz gorzej i gorzej było z przebłyskami na lepsze jak Piłsudski, Dąbrowski, Anders i wielu innych ale dalej niszczone to było przez sprzedawczyków, partactwo i takie przeświadczenie że trzeba sobie najlepiej pościelić. Mamy tego efekty do dziś tyle lat komunizmu przyklepało takie myślenie i nas rząd ma nas w dupie ale my jak na dobrego komunistę przystało uśmiechamy się i poklaskujemy jak małpka do skocznej piosenki. Już lepiej byś kosmopolitą przynajmniej ma się jakieś szersze poglądy i nie ogranicza nas nic. Być może to jest wizja utopii ale co nam zostało? Albo wspólnota albo wielka wojna która siłą by wszystkich pożarła.

Avatar Baca_online

4 marca 2015, 21:14

Wszyscy jesteśmy ludźmi, powiecie. Nacjonalizm to przeszłość, łączmy się w jeden naród, powiecie. Niestety, choćbyśmy mówili jednym językiem, byli jednego wyznania - lub byłby brak tychże - zawsze by był podział wynikający z geografii. Jak nie państwowej, to kontynentalnej, miejskiej, itp. Zawsze coś będzie mogło poróżnić ludzi.

Tak czy inaczej - jestem konserwą i prawakiem, historia ma dla mnie znaczenie i wartość. Nie jestem faszystą, jestem patriotą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Kiedyś to był bardzo dobry serial

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka