Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

10 sierpnia 2019, 20:59

Włodzimierz Lenin, 1912

Avatar kiroshi

21 marca 2021, 17:33

@Jadczukov: czemu mnie to tak rozśmieszyło?

Avatar
Konto usunięte

26 września 2019, 07:07

mamy rok 2019 gościuwo ;___;
;~~~~DDDD

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 19:03

I nazwie ją "Jejoland", jak na prawdziwego jejowicza przystało :D

Avatar maderfaker123

7 marca 2015, 06:53

i ktoś cię w końcu nadejdzie.sorry. taka prawda.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar maderfaker123

16 maja 2015, 13:10

@rok20050: leci wpie**ol! *wysłał 8 czołgów 100 bombowców 10 apaczy (Smigłowców) 18 f16 i 2 atomówki!

Avatar rok20050

18 maja 2015, 12:59

@maderfaker123: * dzwoni do ruskich* eeee? halo potrzebujem tu teraz dwa opancerzone śmigłowce!

Avatar macmacmaster

15 kwietnia 2015, 23:06

To ja je zbombarduje

Avatar rok20050

9 maja 2015, 11:54

@macmacmaster: łap ak-47 (podaje ak-47)

Avatar hamster033

6 marca 2015, 15:09

Chcę zdobyć obywatelstwo.

Avatar rok20050

9 maja 2015, 11:52

@hamster033: *ratatatatatata!!!* no cześć

Avatar rok20050

9 maja 2015, 11:50

cześć... wcale nie mam dynamitu i jadę w samochodzie który jest przebrany za czołg a to nie jest ak-47

Avatar hvkjxbyh

5 marca 2015, 20:27

Pomijając wszystkie aspekty tworzenia tego państwa, po jego stworzeniu wjedzie ci Putin czołgami i nie będziesz miał się czym bronić po po co broń osobom które nimi gardzą?!

Avatar amanda

5 marca 2015, 21:15

@hvkjxbyh: do Szwajcarii nikt nie wjeżdża. Położona w górach + neutralna + skromna armia.

Avatar hvkjxbyh

Edytowano - 6 marca 2015, 17:48

@amanda: Położona jest między pokojowymi krajami... na razie ( Rosja zaraz tam dotrze xD)

Avatar deadxp

6 kwietnia 2015, 19:22

@amanda: W Szwajcarii są wszystkie banki, gdyby ich nie było to by Hitlerowcy włączyli ją do Rzeszy, poczytaj o operacji Tannenbaun.

Avatar krystian23

6 marca 2015, 13:05

Takie państwo jest niepotrzebne. Przecież mamy już Kanadę.

Avatar frazeologizm

5 marca 2015, 20:24

Tak o to wygląda typowy tekst na fejsbugu pisane przez dziewięciolatki, które wiedzą co to życie

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 21:44

@frazeologizm: Dałabym ci 100 strzałek w górę za to zdanie, szkoda że się nie da.

Avatar ognistyptak555

5 marca 2015, 22:06

nie da się ale pomogę ;-;

Avatar frazeologizm

5 marca 2015, 22:42

Dziękuje za uznanie :)

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2015, 15:23

To teraz idź i spytaj się czy ktoś odda ci kawał ziemi. Nienawidzę takich bezsensownych obrazków.

Avatar amanda

5 marca 2015, 21:16

można kupić wyspę. Wiele jest na sprzedaż

Avatar antykuc

5 marca 2015, 15:57

A jak sprawdzisz czy każdy potrafi być ok dla drugiego człowieka? Jak sprawdzisz czy ich dzieci będą ok dla drugiego człowieka?

Avatar Frutti56

5 marca 2015, 15:06

Ale zawsze ktoś inny będzie mógł ja zaatakować i będzie wojna pełna nienawiści

Avatar MruczekV

5 marca 2015, 13:12

Żeby założyć państwo trzeba mieć gdzie, taki mały szczegół :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GamerFur

5 marca 2015, 14:01

Racja,pomyliłem się.

Avatar MruczekV

5 marca 2015, 14:51

@Maniex: Tak, ale platformy wiertnicze nie rosną na drzewach :v

Avatar Kambot

5 marca 2015, 14:18

Ja już takie państwo zrobiłem ... Planeta 222-cD wita was c;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tacy to pożyją

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka