Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy to pożyją
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2019, 20:59
Włodzimierz Lenin, 1912
Odpisz
21 marca 2021, 17:33
@Jadczukov: czemu mnie to tak rozśmieszyło?
Odpisz
26 września 2019, 07:07
mamy rok 2019 gościuwo ;___;
;~~~~DDDD
Odpisz
4 września 2015, 19:03
I nazwie ją "Jejoland", jak na prawdziwego jejowicza przystało :D
Odpisz
7 marca 2015, 06:53
i ktoś cię w końcu nadejdzie.sorry. taka prawda.
Odpisz
9 maja 2015, 11:52
@maderfaker123: to będę ja
Odpisz
10 maja 2015, 08:44
@rok20050: ok
*wysyła atomówke
Odpisz
10 maja 2015, 20:28
@maderfaker123: *odbiera atomówke* *wysyła czołg* idziesz ze mną?
Odpisz
13 maja 2015, 19:58
@rok20050: no dobra.... więc IDZIEM!
Odpisz
13 maja 2015, 21:05
@maderfaker123: namierzyłem ich *fiuum* *fiuum* wstrzeliłem dwie rakiety
Odpisz
13 maja 2015, 21:06
@maderfaker123: namierzyłem ich *fiuum* *fiuum* wstrzeliłem dwie rakiety
Odpisz
16 maja 2015, 13:10
@rok20050: leci wpie**ol! *wysłał 8 czołgów 100 bombowców 10 apaczy (Smigłowców) 18 f16 i 2 atomówki!
Odpisz
18 maja 2015, 12:59
@maderfaker123: * dzwoni do ruskich* eeee? halo potrzebujem tu teraz dwa opancerzone śmigłowce!
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:06
To ja je zbombarduje
Odpisz
9 maja 2015, 11:54
@macmacmaster: łap ak-47 (podaje ak-47)
Odpisz
6 marca 2015, 15:09
Chcę zdobyć obywatelstwo.
Odpisz
9 maja 2015, 11:52
@hamster033: *ratatatatatata!!!* no cześć
Odpisz
9 maja 2015, 11:50
cześć... wcale nie mam dynamitu i jadę w samochodzie który jest przebrany za czołg a to nie jest ak-47
Odpisz
5 marca 2015, 20:27
Pomijając wszystkie aspekty tworzenia tego państwa, po jego stworzeniu wjedzie ci Putin czołgami i nie będziesz miał się czym bronić po po co broń osobom które nimi gardzą?!
Odpisz
5 marca 2015, 21:15
@hvkjxbyh: do Szwajcarii nikt nie wjeżdża. Położona w górach + neutralna + skromna armia.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2015, 17:48
@amanda: Położona jest między pokojowymi krajami... na razie ( Rosja zaraz tam dotrze xD)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:22
@amanda: W Szwajcarii są wszystkie banki, gdyby ich nie było to by Hitlerowcy włączyli ją do Rzeszy, poczytaj o operacji Tannenbaun.
Odpisz
6 marca 2015, 13:05
Takie państwo jest niepotrzebne. Przecież mamy już Kanadę.
Odpisz
5 marca 2015, 20:24
Tak o to wygląda typowy tekst na fejsbugu pisane przez dziewięciolatki, które wiedzą co to życie
Odpisz
5 marca 2015, 21:44
@frazeologizm: Dałabym ci 100 strzałek w górę za to zdanie, szkoda że się nie da.
Odpisz
5 marca 2015, 22:06
nie da się ale pomogę ;-;
Odpisz
5 marca 2015, 22:42
Dziękuje za uznanie :)
Odpisz
5 marca 2015, 15:23
To teraz idź i spytaj się czy ktoś odda ci kawał ziemi. Nienawidzę takich bezsensownych obrazków.
Odpisz
5 marca 2015, 21:16
można kupić wyspę. Wiele jest na sprzedaż
Odpisz
5 marca 2015, 15:57
A jak sprawdzisz czy każdy potrafi być ok dla drugiego człowieka? Jak sprawdzisz czy ich dzieci będą ok dla drugiego człowieka?
Odpisz
5 marca 2015, 15:06
Ale zawsze ktoś inny będzie mógł ja zaatakować i będzie wojna pełna nienawiści
Odpisz
5 marca 2015, 13:12
Żeby założyć państwo trzeba mieć gdzie, taki mały szczegół :v
Odpisz
5 marca 2015, 13:20
@MruczekV: podbije się albo kupi. Mały problem .-.
Odpisz
5 marca 2015, 13:22
@MruczekV: Słyszałeś o Sealand? ;)
Odpisz
5 marca 2015, 13:40
@Maniex: Tak,najmniejsze państwio świata ulokowane na platformie wiertniczej.
Odpisz
5 marca 2015, 13:55
@GamerFur: Raczej na platformie przeciwlotniczej z 2wś
Odpisz
5 marca 2015, 14:01
Racja,pomyliłem się.
Odpisz
5 marca 2015, 14:51
@Maniex: Tak, ale platformy wiertnicze nie rosną na drzewach :v
Odpisz
5 marca 2015, 14:18
Ja już takie państwo zrobiłem ... Planeta 222-cD wita was c;
Odpisz