Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lemiak_es

18 sierpnia 2021, 22:20

Nie mam ani tego ani tego heh...

Avatar P909355P

29 października 2021, 21:31

@Lemiak_es: współczuje

Avatar Lemiak_es

29 października 2021, 21:44

@P909355P: dzięki

Avatar P909355P

30 października 2021, 10:04

Avatar Tomasz1977

8 czerwca 2020, 19:10

Z dziewczyną, trzeba by zaludniać Ziemię

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 10 listopada 2020, 15:55

@Tomasz1977: I tak późniejsze kazirodztwo sprawi że wyginiecie

Avatar Tomasz1977

8 czerwca 2020, 19:11

@Konto usunięte: chów wsobny

Avatar Magiczny_bigos

9 lutego 2020, 16:38

Nie mam dziewczyny, jestem też w domu dziecka

Avatar Jadczukov

15 kwietnia 2019, 14:43

Nie mam dziewczyny

Avatar Brachiozaur08

24 kwietnia 2015, 13:08

Mama

Avatar Ploopyczek

3 lutego 2019, 09:17

@Brachiozaur08: uuuuuuu
and please don't make me cry ...

Avatar Brachiozaur08

6 kwietnia 2019, 21:56

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2019, 08:36

Na pewno nie mama
Ciągle by się darła, ogólnie typowy burak

Avatar kotouakk

8 marca 2015, 17:52

Matka, nie mam dziewczyny

Avatar Flyingseeker

8 marca 2015, 17:57

Avatar TheHunterMikiPL

31 maja 2015, 20:11

Avatar Avcio01

27 sierpnia 2018, 10:06

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 15:50

Dla wszystkich, którzy wybrali dziewczynę:
-Po pierwsze: no dobra macie te dzieci, ale co dalej ( i gatunek ginie),
-Po drugie: może mieć cię w dupie

Avatar Grzechoooo

20 maja 2018, 23:28

po trzecie: nie istnieje

Avatar
kola4

19 marca 2018, 18:19

matka,bo

nie mam dziewczyny

Avatar Wspanialy_ia

14 grudnia 2017, 18:05

Po pierwsze: matka wie lepiej
Drugie: pewnie gotuje lepiej
Trzy: jesteście ostatni więc...

Avatar Soczyniaaa

16 maja 2016, 13:15

Jestem dziewczyną :3 ale matki też ru... Nie ważne

Avatar Myszon3002PL

16 listopada 2015, 17:47

tak

Avatar MasterW

8 marca 2015, 16:18

Dziewczyna, żeby można było gatunek odtworzyć.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MasterW

9 marca 2015, 19:59

@SieGraSieMa: Z matką wole nie.

Avatar misko02

15 marca 2015, 09:00

@SieGraSieMa: Moja jest za stara i nie może mieć już dzieci :) Więc cicho :D

Avatar Melodyelf

11 marca 2015, 14:51

mój chłopak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Co to takiego?

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka