Na kogo padłby Twój wybór?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Co to takiego?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2021, 22:20
Nie mam ani tego ani tego heh...
Odpisz
29 października 2021, 21:31
@Lemiak_es: współczuje
Odpisz
29 października 2021, 21:44
@P909355P: dzięki
Odpisz
30 października 2021, 10:04
@Lemiak_es: :)
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:10
Z dziewczyną, trzeba by zaludniać Ziemię
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 15:55
@Tomasz1977: I tak późniejsze kazirodztwo sprawi że wyginiecie
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:11
@Konto usunięte: chów wsobny
Odpisz
9 lutego 2020, 16:38
Nie mam dziewczyny, jestem też w domu dziecka
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:43
Nie mam dziewczyny
Odpisz
24 kwietnia 2015, 13:08
Mama
Odpisz
3 lutego 2019, 09:17
@Brachiozaur08: uuuuuuu
and please don't make me cry ...
Odpisz
6 kwietnia 2019, 21:56
@Ploopyczek: co
Odpisz
27 marca 2019, 08:36
Na pewno nie mama
Ciągle by się darła, ogólnie typowy burak
Odpisz
8 marca 2015, 17:52
Matka, nie mam dziewczyny
Odpisz
8 marca 2015, 17:57
@kotouakk:
Odpisz
31 maja 2015, 20:11
@Flyingseeker:
Odpisz
27 sierpnia 2018, 10:06
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
28 lipca 2016, 15:50
Dla wszystkich, którzy wybrali dziewczynę:
-Po pierwsze: no dobra macie te dzieci, ale co dalej ( i gatunek ginie),
-Po drugie: może mieć cię w dupie
Odpisz
20 maja 2018, 23:28
po trzecie: nie istnieje
Odpisz
19 marca 2018, 18:19
matka,bo
nie mam dziewczyny
Odpisz
14 grudnia 2017, 18:05
Po pierwsze: matka wie lepiej
Drugie: pewnie gotuje lepiej
Trzy: jesteście ostatni więc...
Odpisz
16 maja 2016, 13:15
Jestem dziewczyną :3 ale matki też ru... Nie ważne
Odpisz
16 listopada 2015, 17:47
tak
Odpisz
8 marca 2015, 16:18
Dziewczyna, żeby można było gatunek odtworzyć.
Odpisz
8 marca 2015, 16:28
@MasterW: Masz ty w ogóle dziewczynę? :V
Odpisz
8 marca 2015, 16:39
@Slenderowiec2012: Na szczęście tak.
Odpisz
8 marca 2015, 16:40
@MasterW: no to zostawiam was samych
Odpisz
8 marca 2015, 17:00
@WickedHeart:
Odpisz
8 marca 2015, 19:23
@WickedHeart: Powiedz to jemu
Odpisz
8 marca 2015, 19:48
@MasterW: i tak by się nie dało, bo za mało ludzi
Odpisz
8 marca 2015, 21:54
@MasterW: matka jest płodna o juz rodziła. Dziewczyna okaże sie bezpłodna i koniec ludzi :)
Odpisz
9 marca 2015, 19:59
@SieGraSieMa: Z matką wole nie.
Odpisz
15 marca 2015, 09:00
@SieGraSieMa: Moja jest za stara i nie może mieć już dzieci :) Więc cicho :D
Odpisz
11 marca 2015, 14:51
mój chłopak
Odpisz