Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2015, 15:39
Nieee moi bracia!!!
Odpisz
5 marca 2015, 16:42
byli smaczni (づ ̄ ³ ̄)づ
Odpisz
7 marca 2015, 03:19
@Kambot: Ty potworze!!!
Odpisz
7 marca 2015, 09:22
taki jest los cebuli... niestety
Odpisz
7 marca 2015, 18:38
@Kambot: Czas to zmienić. *dźwięk przeładowywania shotguna*
Odpisz
7 marca 2015, 20:11
cebule nie mają rąk xDDD ty przegrywie xDDDD
Odpisz
7 marca 2015, 21:04
@Kambot: Ale mamy armię cebul cyborgów z rękoma.
Odpisz
7 marca 2015, 21:37
Będę płakać ;_;
Odpisz
7 marca 2015, 21:45
@Kambot: Ahahahah Cebulanie władco łez (i Polski hehe) powstań!!!
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:55
woła terminatora*
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:38
Bitch Please *woła Chucka Norrisa*
Odpisz
7 marca 2015, 13:56
Już myślalem że to będzie jakaś podróbka pieseła ;-;
Odpisz
7 marca 2015, 12:18
Odpisz