Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Phi!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2015, 18:20
(lenny face)
Odpisz
8 marca 2015, 22:06
(͡° ͜ʖ ͡°)
służę pomocą
Odpisz
8 marca 2015, 22:23
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:38
@noszkurnawszystkozajete: *kop kop*
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:48
@Archeologwinternetach: TY MNIE PURWA ŚLEDZISZ CZY JAK
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:04
@noszkurnawszystkozajete: Zawsze jak kopię słysze coś w stylu "Śledzisz mnie!", "To jest komentarz sprzed 2 lat" i inne takie. Więc napisze to co każdemu: Nie.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:39
@Archeologwinternetach: Słyszysz...? ;-;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:40
@noszkurnawszystkozajete: Nom czytam. Ale czasem nagłos, więc...
Odpisz
17 lutego 2017, 15:17
@Archeologwinternetach: *kop kop*
Odpisz
17 lutego 2017, 15:20
Twoje kopanie nie przychodzi efektów. Nie masz skilla.
Odpisz
17 lutego 2017, 15:40
@Archeologwinternetach: Przez ciebie smutam ;(
Odpisz
9 marca 2018, 16:30
@Archeologwinternetach: *kop kop*
Odpisz
22 września 2018, 13:28
nie kop ich, to może ich boleć. Przez ciebie będą smutni.
Odpisz
22 września 2018, 14:31
@Grzechoooo: to dobrze
*kop kop*
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2015, 22:08
Czemu przy 5 jest twarz, a 4 yyy spodnie? Co ten przy 5 głowę do pisuaru wkłada??
Odpisz
8 marca 2015, 23:25
@krystian23: Wącha.
Odpisz
9 marca 2015, 06:38
@krystian23: Nachylił się.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 15:10
Nie warto... W mojej szkole nie trzeba się nachylać, żeby poczuć... i nie ma automatycznych spłuczek... i nie pytaj się co ja tam robiłam (nie, tylko moje dwie koleżanki sikały do sedesu, ja i moja jeszcze jedna koleżanka wolałyśmy nie robić)...
Odpisz
9 marca 2015, 17:57
Technologia nie jest dla nas hehe
Odpisz
8 marca 2015, 22:11
Wole do sedesu.
Odpisz
8 marca 2015, 22:16
tam tez moze być kamera.
Odpisz
8 marca 2015, 22:58
też :d
Odpisz
9 marca 2015, 09:33
Pff. Umywalka 4evah.
Odpisz
9 marca 2015, 00:13
wole kibelek
Odpisz
9 marca 2015, 08:32
@ALKATRAZ: pierwszy raz sie z tobą zgadzam .
Odpisz
5 marca 2015, 18:50
było
Odpisz
5 marca 2015, 18:45
םДם
Odpisz