Jak być bezpłodną? Jakiś pomysł?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2020, 13:09
Palenie może powodować bezpłodność
Odpisz
9 marca 2015, 15:29
Wsadź sobie petardę w cipę na zabiegówce to zszyją i bez konsekwencji :3
Odpisz
5 maja 2018, 16:51
@Lacoste: ci***
Odpisz
21 marca 2015, 11:40
wytnij sobie macice :D
Odpisz
13 marca 2015, 21:52
gdy będziesz stara i samotna, zaczniesz żałować
Odpisz
10 marca 2015, 15:02
Zamiast seksu- szklanka wody :)
Odpisz
9 marca 2015, 16:09
Niech se ona kombinerkami jaja zgniecie... zaraz...
Odpisz
9 marca 2015, 18:55
ona i jaja? a nie czasem on i jaja?
Odpisz
9 marca 2015, 23:14
Nie wyczułeś sarkastycznego tonu mej wypowiedzi?
Odpisz
9 marca 2015, 20:45
straciłem ponownie wiarę w ludzkość
Odpisz
9 marca 2015, 17:25
Musi być pełnoletnia,to po pierwsze.
Seks bezpieczny faktycznie nie istnieje,o ile jedna z osób uczestniczących w stosunku nie jest bezpłodna.
Natomiast osoba,która chce pozbawić się możliwości wydania potomstwa musi się liczyć z tym,że nie będzie miała już dzieci,a takiej decyzji nie da się odwrócić.
Powód podany w tej wiadomości jest dosyć błahy,bo seks można uprawiać na bardzo niskim poziomie niebezpieczeństwa zapłodnieniem(prezerwatywy ok.98% skuteczności,tabletki wspomniane przez tą kobietę ok.99% bezpieczeństwa),a taka decyzja,zwłaszcza podjęta w tak młodym wieku(osoba 17-letnia nie jest odpowiedzialna-w większości przypadków-i może sobie zaszkodzić)może mieć niewłaściwe skutki i znaczenie w życiu,kiedy osoba zacznie już myśleć w przyszłość(jak dla mnie 22 lata to już w miarę opanowany wiek).
Jeśli rodzice tej kobietki się na to zgodzą,to uważam,że będzie to bardzo nierozsądna decyzja.Oczywiście może spróbować zrobić to sama rozrywając coś,wprowadzając ciało obce,ale w to już muszą wniknąć rodzice,niż będzie zbyt późno.
Odpisz
9 marca 2015, 17:55
@kotul: Bardzo mądre słowa ^^ Nie mam co powiedzieć w komentarzu, jedyne co - twierdzenie, że 22 lata to już w miarę opanowany wiek : ) Masz rację, że w wielu przypadkach jest właśnie tak, ale jestem zdania, że wiek dowodzi dojrzałości : ) To prawda, że wiek idzie w parze w rozwojem, lecz od każdego człowieka zależy, kiedy dojrzeje : )
Takie jest moje zdanie, z którym możesz się rzecz jasna nie zgodzić ^^
Odpisz
9 marca 2015, 17:57
owszem,każdy człowiek dojrzewa inaczej-fizycznie i psychicznie ^^
Odpisz
9 marca 2015, 18:20
@kotul: Noi właśnie ^^ A Twój komentarz pierwszy był bardzo przemyślany i uważam, że nawet straszliwy brak spacji nie zepsuł efektu ;P
Odpisz
9 marca 2015, 20:18
dzięki,spacja i ja mamy trudny okres :p
Odpisz
5 marca 2015, 20:47
Sterylizacja (nie wiem jak ten zabieg nazywa się u ludzi)
Odpisz
9 marca 2015, 16:06
Sterylizacja?
Odpisz
9 marca 2015, 16:14
@Omeg12: myślałem że u ludzi się to inaczej nazywa
Odpisz
9 marca 2015, 18:59
Josef Mengele approves
Odpisz
9 marca 2015, 18:48
Odpisz
9 marca 2015, 17:56
Odetnij sobie ciało od brzucha w dół.
Odpisz
9 marca 2015, 17:49
kastracja kosa
Odpisz
9 marca 2015, 17:30
Znam lekarza, który się tego podejmie, a przy okazji usunie także mózg, bo w tym przypadku nie działa i zapewne pełni tylko funkcję pasożytniczą zużywając jedynie niepotrzebnie cenną energię.
Odpisz
9 marca 2015, 17:25
podwiązanie jajników ;)
Odpisz
9 marca 2015, 16:50
Proszę pani jest takie coś jak prezervatiw
Odpisz