Disneyowskie Igrzyska Śmierci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2015, 00:21
Jak to będzie normalne i krwawe, to z chęcią obejrze. :-)
Odpisz
9 marca 2015, 11:49
@makajet: Znając Disney to będą się rzucać poduszkami
Odpisz
9 marca 2015, 16:20
@Frutti56: Bez piosenki się nie obejdzie.
Odpisz
9 marca 2015, 23:01
@dawid888: Pewnego dnia, spotyka kres, strzały w dłoni i... dres? XD
Odpisz
10 marca 2015, 08:56
@makajet: Ty się tu nie rozpisuj, bo jeszcze podłapią tekst i nie będzie fajnie. xD
Odpisz
10 marca 2015, 17:27
@dawid888: Igrzyska niedługo, płoną niczym ogniska
Odpisz
17 listopada 2016, 21:23
@Frutti56: lub po prostu nie będzie krwi lub postacie będą wpadać do pseudo dołów
Odpisz
9 marca 2015, 21:32
Moje pierwsze skojarzenie jak spojrzałam na główną postać to Arya Stark. Chociaż ona nie ma nic wspólnego z łukiem (chyba że ma, ale jeszcze nie dotarłam do tego momentu w książce) to jakoś taka mała dziewczynka w krótkich włosach zaraz mi się z Aryą skojarzyła.
A co do tej bajki- jestem bardzo ciekawa jak im wyjdzie to wydzie
Odpisz
11 listopada 2016, 11:55
@vaaleanroosa: Ale nie będzie takiej bajki to tylko fanart
Odpisz
17 października 2015, 01:47
obejrzalabym
Odpisz
10 października 2015, 10:06
Już się boje...Oryginal lepszy
Odpisz
10 marca 2015, 19:07
eęeeee nie dzięki
Odpisz
6 marca 2015, 19:54
czy ktos chce ze mna popelnic samobostwo :,<
Odpisz
6 marca 2015, 20:37
@ZmoraPL: Tak proszę *podaje pistolet*
Odpisz
8 marca 2015, 21:09
@Akasha377: Ale oni sie tam gumijagodami mieli otruć...
Odpisz
9 marca 2015, 14:58
@ZmoraPL: Ja też chce ! *bierze kolejny pistolet*
Odpisz
9 marca 2015, 14:18
omg <3 oglądałabym <3
Odpisz
9 marca 2015, 11:47
Co to za świnka po lewej
Odpisz
8 marca 2015, 23:30
Chcę zobaczyć na końcu tych mutantów... Ciekawe czy zrobią z nich nieudolne pokraki czy porządne bestie ;]
Odpisz
8 marca 2015, 21:43
może być ciekawe
Odpisz
8 marca 2015, 21:32
Mnie się tam ten film podobał :)
To bajkę też bym chętnie obejrzała :)
Odpisz
8 marca 2015, 21:12
kto oglądał ,,igrzyska śmiechu: w pieszczeniu ognia"?
Odpisz
8 marca 2015, 21:31
@olszer732: ja xD
Odpisz
8 marca 2015, 21:30
o nei nie lubie tego filmu
Odpisz
8 marca 2015, 21:25
nie daruje autorowi obrazka
Odpisz
8 marca 2015, 21:04
(nie) oglądałbym
Odpisz