Szachy uczą nas prawdy o życiu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2012, 15:05
Jo, prawda. Królowa lata wszędzie.
Odpisz
10 lipca 2018, 19:40
@janfon: Nie może tam, gdzie koń.
Odpisz
2 lipca 2021, 10:16
@Archeologwinternetach: XDD
Odpisz
2 grudnia 2016, 18:55
Odpisz
16 września 2016, 12:35
I musisz walić konia.
Odpisz
13 lutego 2015, 18:56
Ja gra w szachy i umiem grać całkiem ale.... widzie to już ktoryś raz
Odpisz
28 listopada 2014, 20:37
1. to nie piony, ale figury. (Pion to są pionki, a figury to cała reszta)
2. Biali nie są najlepsi
3. Wieża nie może robić wszystkiego.
4. Po za tym, wszsytko sie zgadza.
1/5
Odpisz
10 lutego 2015, 20:16
@Arald98: biali zaczynają o to chodzi
Odpisz
18 lipca 2017, 20:27
@Arald98: biali zaczynają pierwsi więc maja przewagę -,-
Odpisz
4 stycznia 2018, 06:53
@Arald98: 3 chodzi o hetmana/królówkę
Odpisz
2 lipca 2021, 10:17
@Arald98: Pozycja startowa to +0,4 dla białych więc zanim w ogóle gra się zacznie białe mają już przewagę dlatego zawsze lepiej być białym
Odpisz
7 listopada 2013, 18:06
No i nieraz wali się konia XD
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:35
Raz się wali konia a innym razem posuwa się damę :P
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:42
@iger3: Amen
Odpisz
1 kwietnia 2014, 11:09
Nie rozumiem
Odpisz
12 stycznia 2013, 12:17
ale nie może tak jak koń się ruszyć
Odpisz
28 grudnia 2012, 22:46
tylko ze jest ten hetman... i ta wieza... troche dziwne... i tak, wiem ze hetman to krolowka ale wieza tez jest zenskim pionem a nie rusza sie tak jak chce...
Odpisz
26 grudnia 2012, 17:07
A ja i tak wolę grać koniem
Odpisz
10 sierpnia 2012, 11:17
Mam talie Same szachy
Odpisz
31 marca 2012, 11:47
ej no to prawda!
Odpisz
27 marca 2012, 19:55
Może w szachach. W Arabii jak spróbują wprowadzić własne rządy to mają przesrane
Odpisz
27 marca 2012, 21:00
@Agent00Kurczak: Ale tylko tam. ***a, Mahomet mógłby nawracać w Europie...
Odpisz
27 marca 2012, 21:01
@chupacabra001: jeszcze w Iranie
Odpisz
28 marca 2012, 21:51
jeszcze całej północnej Afryce, Turcji, etc i w każdym kraju, w którym panuje Islam.
Odpisz
29 marca 2012, 19:43
@chupacabra001: nie wszystkie bo np. taka Turcja jest krajem bardzo świeckim i islam nie przeszkadza kobietom żyć tak jak na zachodzie
Odpisz
30 marca 2012, 14:38
Ale i tak w porównaniu do zachodu, to w Turcji mają bardzo ograniczone prawa.
Odpisz