Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Herbata_z_mlekiem

11 lipca 2022, 20:11

Ja tak umiem jako jedyny jejak

Avatar DeadExtreme

7 marca 2015, 20:06

Hacki.

Avatar Bartasus1

7 marca 2015, 23:26

@DeadExtreme: Wyprobuj: A B gora dol gora prawo lewo lewo dol prawo B A

Avatar larens

8 marca 2015, 11:15

@Bartasus1: akurat wczoraj oglądałem to z bratem czy to nie jest jakiś gumball

Avatar Bartasus1

Edytowano - 8 marca 2015, 23:30

@larens: Skubany! Masz racje, to z Gumballa

Avatar Czokociasteczko

8 marca 2015, 17:27

Oni po prostu umieją lepiej udawać wiecznie szczęśliwych, niż ty. Nie przejmuj się, wszyscy blefują ;)

Avatar Takita6

8 marca 2015, 15:18

bo to tak naprawdę kosmici w przebraniu

Avatar crazenata

8 marca 2015, 08:06

ja należę do tych ludzi lubianych... (może nie koniecznie na internetach)

Avatar DragoonGirl

7 marca 2015, 23:39

:'(

Avatar darcus

7 marca 2015, 22:52

Też tak mam. No, może poza uśmiechaniem się, lubieniem wszystkich i byciem fajnym. Close enough.

Avatar figaro19

7 marca 2015, 20:03

Są tacy fajni, bo nie siedzą całymi dniami przed komputerem, grając w gry dla gimbów, fapiąc do wszystkiego (tak, tego też) i słuchając żałosnej muzyki.
.
.
.
.
Będzie kłótnia jak cholera.

Avatar XM9StudioPL

7 marca 2015, 20:05

@figaro19: *kłótnia jak cholera*

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 20:08

@figaro19: albo nie mają krzywego ryja jak ja

Avatar PanKot

7 marca 2015, 20:17

@XM9StudioPL: *jeszcze więcej kłótni jak cholera*

Avatar XM9StudioPL

7 marca 2015, 20:43

Uwierz mi, ja mam krzywszy ryj

Avatar MrDanielos

7 marca 2015, 20:56

@XM9StudioPL: Niezła próba, tato gimpera.

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 20:59

@figaro19: *W cholerę kłótni jak cholera*

Avatar PanKot

7 marca 2015, 21:54

*w cholerę cholery kłótni jak cholera...cholera*

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 22:39

@PanKot: dużo kłótni

Avatar JuliaMH

7 marca 2015, 21:38

( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tak umiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 20:55

To takie prawdziwe ;-;

Avatar ALKATRAZ

7 marca 2015, 20:40

no stres, żyjmy tak, jakby jutro niemiałoby być internetu

Avatar lola101

7 marca 2015, 20:36

awww taka sama historyjka jak moje (na pewno jak zwykle będą strzałki w dół-.-)

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 20:41

@lola101: Na życzenie - strzałka w dół

Avatar TomekPL23

7 marca 2015, 21:19

@lola101: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

Avatar jacek1s

7 marca 2015, 20:04

Komiks skłonił mnie jak i pewnie wielu jejowiczów do refleksji, dzięki Adminie, że podzielił się Pan z nami tym oto komiksem <oklaski>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka