Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 20:11
Ja tak umiem jako jedyny jejak
Odpisz
7 marca 2015, 20:06
Hacki.
Odpisz
7 marca 2015, 23:26
@DeadExtreme: Wyprobuj: A B gora dol gora prawo lewo lewo dol prawo B A
Odpisz
8 marca 2015, 11:15
@Bartasus1: akurat wczoraj oglądałem to z bratem czy to nie jest jakiś gumball
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2015, 23:30
@larens: Skubany! Masz racje, to z Gumballa
Odpisz
8 marca 2015, 17:27
Oni po prostu umieją lepiej udawać wiecznie szczęśliwych, niż ty. Nie przejmuj się, wszyscy blefują ;)
Odpisz
8 marca 2015, 15:18
bo to tak naprawdę kosmici w przebraniu
Odpisz
8 marca 2015, 08:06
ja należę do tych ludzi lubianych... (może nie koniecznie na internetach)
Odpisz
7 marca 2015, 23:39
:'(
Odpisz
7 marca 2015, 22:52
Też tak mam. No, może poza uśmiechaniem się, lubieniem wszystkich i byciem fajnym. Close enough.
Odpisz
7 marca 2015, 20:03
Są tacy fajni, bo nie siedzą całymi dniami przed komputerem, grając w gry dla gimbów, fapiąc do wszystkiego (tak, tego też) i słuchając żałosnej muzyki.
.
.
.
.
Będzie kłótnia jak cholera.
Odpisz
7 marca 2015, 20:05
@figaro19: *kłótnia jak cholera*
Odpisz
7 marca 2015, 20:08
@figaro19: albo nie mają krzywego ryja jak ja
Odpisz
7 marca 2015, 20:17
@XM9StudioPL: *jeszcze więcej kłótni jak cholera*
Odpisz
7 marca 2015, 20:43
Uwierz mi, ja mam krzywszy ryj
Odpisz
7 marca 2015, 20:56
@XM9StudioPL: Niezła próba, tato gimpera.
Odpisz
7 marca 2015, 20:59
@figaro19: *W cholerę kłótni jak cholera*
Odpisz
7 marca 2015, 21:54
*w cholerę cholery kłótni jak cholera...cholera*
Odpisz
7 marca 2015, 22:39
@PanKot: dużo kłótni
Odpisz
7 marca 2015, 21:38
( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tak umiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja
Odpisz
7 marca 2015, 20:55
To takie prawdziwe ;-;
Odpisz
7 marca 2015, 20:40
no stres, żyjmy tak, jakby jutro niemiałoby być internetu
Odpisz
7 marca 2015, 20:36
awww taka sama historyjka jak moje (na pewno jak zwykle będą strzałki w dół-.-)
Odpisz
7 marca 2015, 20:41
@lola101: Na życzenie - strzałka w dół
Odpisz
7 marca 2015, 21:19
@lola101: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
Odpisz
7 marca 2015, 20:04
Komiks skłonił mnie jak i pewnie wielu jejowiczów do refleksji, dzięki Adminie, że podzielił się Pan z nami tym oto komiksem <oklaski>
Odpisz