Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2022, 00:06
Ale syf wszedł kiedyś na jeeja
Odpisz
12 września 2023, 21:27
@JaJestemZWami: w sumie lepsze fo niż teraz
Odpisz
30 kwietnia 2021, 22:12
Odpisz
26 marca 2012, 07:58
eee? ale i tak 5 dostanie pikachu zeby szybciej wyzdrowiec
Odpisz
28 marca 2017, 20:15
@jacek1s: Wykopałam cię. Tylko nie mów łopacie, bo będzie pie**olił o licencji.
Odpisz
24 września 2017, 00:45
@kotul: Ho sie klepać
Odpisz
27 października 2017, 18:38
@Rander: Okej.
Odpisz
27 października 2017, 18:38
@kotul: Za stepami, dziś 18:41
Odpisz
27 października 2017, 18:59
@Rander: Odje**łeś godzinę, nie ma co. Trochę się chyba spóźnię, o ile dowiem się, gdzie są legendarne "stepy".
Odpisz
27 października 2017, 20:08
@kotul: Tam gdzie Genghis Khan założył karakorum. Dawaj czekam.
Odpisz
4 listopada 2017, 22:36
@Rander: Twoje tłumaczenie mi nie pomaga :((
Odpisz
5 listopada 2017, 00:05
@kotul: Sory, już Cie pobiłem.
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:24
@Rander: Kiedy, bo sb nie przypominam?
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:18
@kotul: Przykro mi, od mojego pobicia minęło pół roku.
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:36
@Rander: Jeśli już, to do pobicia ciebie.
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:01
@kotul: No chyba nie, głosy mi mówią co innego
Odpisz
27 stycznia 2018, 13:59
@Rander: Widzisz, tak mocno cię pobiłam, że uszkodziłam ci mózg.
Odpisz
27 stycznia 2018, 16:41
@kotul: Nie-e
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:06
@Rander: Ile palców widzisz?
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2018, 22:12
@kotul: Ja mam 10 na rękach, mój cień też 10, czyli 20.
Odpisz
15 lutego 2018, 16:09
@Rander: Się filozof znalazł.
Odpisz
15 lutego 2018, 21:14
@kotul: A żebyś wiedziała!
Odpisz
11 marca 2018, 16:54
@Rander: To sobie idź filozofować gdzie indziej i zostaw poważną walkę profesjonalistom, profesorku.
Odpisz
11 marca 2018, 18:20
@kotul: Moją filozofią jest walka, ja i mój cień zasypujemy gradem ciosów.
Odpisz
16 marca 2018, 16:00
@Rander: vagahahhah
Odpisz
16 marca 2018, 16:01
@Rander: Dobra, wystarczy twojego przerośniętego mniemania xddd
Odpisz
16 marca 2018, 16:30
@kotul: D:
To cios poniżej pasa!
Odpisz
17 marca 2018, 12:36
@Rander: Takie zadawać lubię najbardziej ;)
Odpisz
17 marca 2018, 12:56
@kotul: To ja się poddaje.
Odpisz
18 marca 2018, 20:18
@Rander: Byłeś godnym przeciwnikiem, dziękuję za tę walkę :)
Odpisz
18 marca 2018, 21:15
@kotul: Powodzenia w dalszej drodze!
Odpisz
18 marca 2018, 21:17
@Rander: Dziękuję i wzajemnie!
Odpisz
30 czerwca 2020, 20:42
@kotul: hmm
Odpisz
4 lipca 2020, 22:40
@ResiaPL: siema
Odpisz
6 maja 2021, 13:09
@jacek1s: Hej²
Odpisz
11 czerwca 2021, 00:48
@ResiaPL: witam ptaszynkę
Odpisz
19 sierpnia 2016, 23:01
Nie lubię Pikachu. Nara.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2014, 16:08
WIECIE DLACZEGO NIE WRZUCILI TEGO INNI Z FACEBOOKA?
1.Nikogo to nie obchodzi
2.Pikachu nie istnieje
3.Pikachu w 1 odcinku został zaatakowany przez spearowy i już wyzdrowiał (nie przez ten obrazek)
4.Ten obrazek to zwykłe wymuszanie łapek
5. 90% użytkowników facebooka sobie myślało: po cholerę on to wrzucił?
6.Leczenie w poke center jest za darmo
Odpisz
7 marca 2015, 17:53
@Keczup12PL: jednak ktoś się wygrzebał
Odpisz
4 czerwca 2015, 09:57
@Keczup12PL: Popieram
Odpisz
15 listopada 2015, 20:59
@Keczup12PL: ta chyba tak
Odpisz
11 czerwca 2016, 09:25
@Keczup12PL: Leczenie w poke center jest darmowe do 10 lvla!
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:35
Szajz. Precz z anime.
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:17
@HEAVYMOOSE: I tu już dajeb@łeś!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:45
@HEAVYMOOSE: To nie ''Anime'' to bajka, w latach 40 była bardzo popularna ok. 10% ludzi nadal lubi i ogląda to.
Odpisz
11 czerwca 2016, 09:25
@HEAVYMOOSE: Ogółem to jest Manga a nie Anime gdzie co sekunde coś ćpają i robią coś innego...
Odpisz
13 września 2015, 09:15
gówno mnie to obchodzi
Odpisz
21 marca 2015, 12:27
To niech zapi**ala do Pokecentrum!
Odpisz
27 maja 2015, 16:27
Poke Center
Odpisz
28 lutego 2015, 14:26
pika pika?
nie pika
Odpisz
9 marca 2015, 23:53
@Chewbacca: pika, ale C4
Odpisz
10 marca 2015, 20:00
@WolfWolfyWolf: za dużo cs'a synek
Odpisz
10 marca 2015, 21:30
@Chewbacca: nie gram w cs'a po prostu C4 pika, chyba
Odpisz
26 lipca 2014, 22:58
lol spearowy zaatakowały piachu w pierwszym odcinku i już wyzdrowiał
Odpisz
23 lipca 2014, 18:28
Wystarczy trochę edytować i nadaje się jako łańcuszek do Gadu-Gadu *ba dum tsss*.
Odpisz
14 stycznia 2014, 18:53
sweet ale pikachu musi sobie poradzić beze mnie [
Odpisz
16 grudnia 2013, 18:13
ale leczenie pokemonów jest za free
Odpisz
15 grudnia 2013, 15:55
o jezu to tylko bajka i nic
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:33
pokemony to głupota
Odpisz
8 grudnia 2014, 16:09
@crepeer: bajka może... może ale gra jest za**bista!
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:40
@Keczup12PL: gra popieram ale bajka o jezu głupota
Odpisz
8 grudnia 2014, 21:50
@crepeer: wiem
Odpisz