Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nie zadzieraj z bobrami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2015, 09:34
Kto do ch*ja puścił takiego dzieciaka i jego post na główną...
Odpisz
22 marca 2015, 15:26
@elektyk23: dzieciaku nawet nie dodałeś żadnego obrazka i się wtrącasz
Odpisz
24 marca 2015, 14:00
@pegaz90: Dzieciak? Ja? Idź się zabij ale najpierw wyłącz komputer...
Odpisz
24 marca 2015, 14:02
@pegaz90: Bym zapomniał nie muszę wstawiać żadnych obrazków żeby mieć "fejm"
Odpisz
25 marca 2015, 09:44
@elektyk23: nie wrzuciłeś ani jednego materiału co ty tam wiesz
Odpisz
25 marca 2015, 20:02
@pegaz90: -_- radzę zobaczyć moją galerie może i tematyka gier ale zawsze coś..
Odpisz
25 marca 2015, 20:03
@elektyk23: nie chodzi o galerie tylko o materiały -_-
Odpisz
15 marca 2015, 13:47
Miszczu pejnta...
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2015, 09:57
Dział obrazki jak sama nazwa wskazuje(nawet w tytule karty) to "Śmieszne Obrazki - Codzie...". Teraz pytanie co w tym śmiesznego? :v
Odpisz
15 marca 2015, 09:49
Uniwersalny kapelusz już tylko za jedyne ... [̲̅$̲̅(̲̅100)̲̅$̲̅|.Chroni przed deszczem i może służyć do zaspokojenia głodu!
Odpisz
15 marca 2015, 09:17
Miszczu pajnta
Odpisz
15 marca 2015, 09:22
@DeadExtreme: To nie pait tylko na jakiejś stronie można takie obrazki tworzyć.
Odpisz
15 marca 2015, 09:24
@MrStick: Wiem, wiem. Słyszałem o niej, ale nie pamiętam nazwy. A "Miszcz strony, w której się robi takie zdjęcia" brzmi nie najlepiej.
Odpisz
15 marca 2015, 09:11
królik jestem z tobą xd
Odpisz
15 marca 2015, 09:04
Ale śmieszne aż spadłem z krzesła...
Odpisz
8 marca 2015, 21:14
Pozdro z ... cZegoś
Odpisz
8 marca 2015, 10:52
to nie nalesnik to pancake
Odpisz
15 marca 2015, 09:04
Amerykański naleśnik.
Odpisz
15 marca 2015, 10:50
@Nieznany_w_internecie: Ale różnica jest.
Odpisz
8 marca 2015, 10:47
Przecież to szotofop!!!!
Odpisz
8 marca 2015, 10:21
Lubie ten naleśnik bez powodu
Odpisz