memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 marca 2015, 21:20
Lepsze nazwy grup to w mojej szkole są
Odpisz
15 marca 2015, 10:43
@Szamal23: a jakie są?
16 marca 2015, 23:35
@NikiforAdamczyk: Np Patatajrożce, Latające przeszczepy, Rekin Anakin, Denaturaty, FC Kolanko :)
12 marca 2015, 16:26
Tuniej? LoL
12 marca 2015, 00:21
Obstawiam Rycerzy Ortalionu.
12 marca 2015, 00:19
ja też robi no name...
11 marca 2015, 19:54
Co to za srebra ?
11 marca 2015, 19:18
a kompentatorem będzie izak
11 marca 2015, 18:48
Lubie tunieje Counter strike. A te nazwy grup są takie oryginalne.
Edytowano - 11 marca 2015, 18:37
To drużyny na IEM :v
11 marca 2015, 18:11
Przepraszam firanki z maślanki
11 marca 2015, 17:44
twoja stara...
11 marca 2015, 17:42
Akurat z mojego miasta.
11 marca 2015, 17:32
ja chcę do b
11 marca 2015, 17:31
Wszyscy którzy napisali komentarz idą do klubu Firanki zaślanki :D
11 marca 2015, 17:18
chce do grupy a
11 marca 2015, 17:10
Fuck da Police... głosuję na nich xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 marca 2015, 21:20
Lepsze nazwy grup to w mojej szkole są
Odpisz
15 marca 2015, 10:43
@Szamal23: a jakie są?
Odpisz
16 marca 2015, 23:35
@NikiforAdamczyk: Np Patatajrożce, Latające przeszczepy,
Rekin Anakin, Denaturaty, FC Kolanko :)
Odpisz
12 marca 2015, 16:26
Tuniej? LoL
Odpisz
12 marca 2015, 00:21
Obstawiam Rycerzy Ortalionu.
Odpisz
12 marca 2015, 00:19
ja też robi no name...
Odpisz
11 marca 2015, 19:54
Co to za srebra ?
Odpisz
11 marca 2015, 19:18
a kompentatorem będzie izak
Odpisz
11 marca 2015, 18:48
Lubie tunieje Counter strike. A te nazwy grup są takie oryginalne.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2015, 18:37
To drużyny na IEM :v
Odpisz
11 marca 2015, 18:11
Przepraszam firanki z maślanki
Odpisz
11 marca 2015, 17:44
twoja stara...
Odpisz
11 marca 2015, 17:42
Akurat z mojego miasta.
Odpisz
11 marca 2015, 17:32
ja chcę do b
Odpisz
11 marca 2015, 17:31
Wszyscy którzy napisali komentarz idą do klubu
Firanki zaślanki :D
Odpisz
11 marca 2015, 17:18
chce do grupy a
Odpisz
11 marca 2015, 17:10
Fuck da Police... głosuję na nich xD
Odpisz