memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 listopada 2015, 20:26
@KontoUsunięte: aklbo raczej NEYT NIE NEIT ale czyta się NEIT :-)))
Odpisz
3 lipca 2015, 21:45
Za**biste! Nie pamiętam, żebym ostatnio tak bardzo się śmiała z komiksu o polandballu XDD Nyet!
9 marca 2015, 11:25
Moje odwieczne pytanie ,_, co to znaczy Het ? Plox ;_;
9 marca 2015, 11:29
@NeoNixPlayGames: ''Niet'' pisane cyrylicą. Na nasze - nie.
9 marca 2015, 12:11
tenks
9 marca 2015, 13:00
@NeoNixPlayGames: нет
9 marca 2015, 18:04
@GamerFur: Da
10 marca 2015, 14:36
Да
10 marca 2015, 21:16
@TomekPL23: a jak by sie pisalo ku*wa w cione ruskiej
10 marca 2015, 21:24
Nie powiem ci. Nie zasługujesz na to. :E
11 marca 2015, 16:12
@TomekPL23: to moze powied gdzie moge pobrac tą ciąke
11 marca 2015, 16:13
Nie! >:E
11 marca 2015, 16:16
@TomekPL23: to wygugule a ty nie zarobisz
Edytowano - 11 marca 2015, 16:22
I tak bym nie zarobił...
9 marca 2015, 18:05
Kto przetłumaczy wypowiedź Niemiec? W szkole mam niestety ruski :/
9 marca 2015, 18:53
Wypowiedź niemiec jest poniekąd zawarta w tytule. W sensie, bardziej jako wolne tłumaczenie, ale sens jest utrzymany.
9 marca 2015, 19:27
Niezauważyłem, dzięki :p
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 listopada 2015, 20:26
@KontoUsunięte: aklbo raczej NEYT NIE NEIT ale czyta się NEIT :-)))
Odpisz
3 lipca 2015, 21:45
Za**biste! Nie pamiętam, żebym ostatnio tak bardzo się śmiała z komiksu o polandballu XDD
Nyet!
Odpisz
9 marca 2015, 11:25
Moje odwieczne pytanie ,_, co to znaczy Het ? Plox ;_;
Odpisz
9 marca 2015, 11:29
@NeoNixPlayGames: ''Niet'' pisane cyrylicą. Na nasze - nie.
Odpisz
9 marca 2015, 12:11
tenks
Odpisz
9 marca 2015, 13:00
@NeoNixPlayGames: нет
Odpisz
9 marca 2015, 18:04
@GamerFur: Da
Odpisz
10 marca 2015, 14:36
Да
Odpisz
10 marca 2015, 21:16
@TomekPL23: a jak by sie pisalo ku*wa w cione ruskiej
Odpisz
10 marca 2015, 21:24
Nie powiem ci. Nie zasługujesz na to. :E
Odpisz
11 marca 2015, 16:12
@TomekPL23: to moze powied gdzie moge pobrac tą ciąke
Odpisz
11 marca 2015, 16:13
Nie! >:E
Odpisz
11 marca 2015, 16:16
@TomekPL23: to wygugule a ty nie zarobisz
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2015, 16:22
I tak bym nie zarobił...
Odpisz
9 marca 2015, 18:05
Kto przetłumaczy wypowiedź Niemiec? W szkole mam niestety ruski :/
Odpisz
9 marca 2015, 18:53
Wypowiedź niemiec jest poniekąd zawarta w tytule.
W sensie, bardziej jako wolne tłumaczenie, ale sens jest utrzymany.
Odpisz
9 marca 2015, 19:27
Niezauważyłem, dzięki :p
Odpisz