Proszę pani, mogę iść do toalety?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2020, 07:37
Martyna, to tylko keczup...
Martyna, to tylko keczup...
Martyna, to tylko keczup...
Prosze powiedzcie mi że to tylko keczup...
Odpisz
10 listopada 2021, 15:35
@Martyna_09: keczup by się tak rozlał? myślę że to bardziej jakiś sok
Odpisz
10 marca 2015, 14:04
Gorzej kiedy dostaniesz w nocy ;___; O 2 w nocy.... Wtedy piżama cała we krwi D: Łóżko też...
Odpisz
10 marca 2015, 20:55
@wiki9595: myśle że lepiej mieć taka niespodziankę z rana niż iść przez korytarz z czerwona plamą czy coś ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 20:57
Ja muszę czasami w nocy przez pół mieszkania iść do łazienki, z jeziorem krwi w gaciach ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 21:00
@wiki9595: (współczuje jakiemuś chłopcowi który przeczyta nasze komentarze) gorzej jak się zorientujesz że nakapałaś na podłoge ;_;
Odpisz
10 marca 2015, 21:09
Albo kiedy idziesz się wypróżnić, wstajesz z kibla ale pomimo wytarcia tyłka, krew i tak kapie na deskę ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 21:22
@wiki9595: lub musisz wstać z rana ale nie możesz spać bo zwijasz się z bólu ;-;
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 21:37
Okropne ;-; A chłopacy okresu nie mają...
Odpisz
10 marca 2015, 21:40
@wiki9595: może to i dobrze... wyobraź sobie jak by taki narzekał ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 21:42
"Uh, kochanie przynieś mi piwo..." zaraz... przecież już to robią!
Odpisz
10 marca 2015, 21:44
@wiki9595: "Kochanie... ja tu umieram ;_; nie wiesz jak to jest" i tak narzekają na wszystko co mogą więc w sumie fajnie by było ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 21:46
"Ja muszę cierpieć całe swoje życie!"
Odpisz
10 marca 2015, 21:50
@wiki9595: w sumie... co oni takiego strasznego przeżywają? ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 21:55
@wiki9595: Czemu nam wspolczujecie ze to czytamy? Wyciek to kolej rzeczy i sa setki roznych historii z tym zwiazanym.
I dobrze ze nie mamy- chociaz wypadaloby dac troche szacunku i wsparcia, gdy kobieta ma "problem". Wyobrazam sobie jaki to bol musi byc i jestem pewny ze nie przezylem podobnego boku .
Odpisz
10 marca 2015, 21:56
@komerek: Ból jest niemiłosierny ;-; Albo dopada Cię w najmniej oczekiwanym momencie... wieczorem, w kościele.
Odpisz
10 marca 2015, 22:03
@wiki9595: Ta niepewnosc gorsza chybq od bolu, zakladam.
Odpisz
20 maja 2015, 14:56
@wiki9595: chlopacy też cierpią... np. muszą słuchać jak dziewczyna narzeka na okres...
Odpisz
26 stycznia 2019, 00:03
@dosieniek123: AAAAAAAAAAAAA *zadaje cios patelnią feminizmu*
.
Ty! Ty co to czytasz!
.
Spójrz na godzinę o której ja to pisałam.
.
Spójrz teraz na mnie.
.
Spójrz jeszcze raz na mój komentarz.
.
Od dziś darzysz ludzi szacunkiem i miłością niczym Jezus Chrystus.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 08:48
A ty gdzie będziesz kiedy okres zaatakuje?
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:20
Kto to posprząta
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 16:19
@wredniak: Hm... Najpewniej ten kto zrobił. "Swoje gówno trzeba sprzątać", jak to lubiła gadać moja babcia!
Odpisz
10 marca 2015, 22:57
Znam to :(
Odpisz
17 marca 2015, 19:21
@DragoonGirl: współczuję
Odpisz
1 kwietnia 2015, 14:43
@DragoonGirl: też znam... to się nazywa po prostu pech..
Odpisz
13 marca 2015, 18:56
ja się dziś posikałam na wf-ie...
Odpisz
20 marca 2015, 18:59
@albatrosia: fascynujące
Odpisz
9 października 2019, 06:43
@albatrosia: urzekła mnie twoja historia
Odpisz
11 marca 2015, 11:39
Ku*wa, co za mordor !
Odpisz
10 marca 2015, 11:49
A ja aż takiego nie mam ^^
Odpisz
10 marca 2015, 20:58
@sakura121: Się ciesz ._.
Odpisz
10 marca 2015, 17:10
Tylko to się dzieje w majtkach,ale tru ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 15:52
Dziewczyna w szkole dostała okres!? Wrzucany na jeja!!!
Odpisz
10 marca 2015, 15:04
jeatem ziomkiem więc współczuje wam
Odpisz
10 marca 2015, 10:33
Nie ma to jak wrzucanie takich obrazków podczas pory drugiego śniadania.
Odpisz
10 marca 2015, 13:02
@figaro19: Nie ma to jak przeglądanie obrazków w czasie szkoły
Odpisz
10 marca 2015, 10:19
Może nie aż tak bardzo ale... tró
Odpisz
10 marca 2015, 10:07
;-; niestety
Odpisz