Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kinnderwq

25 czerwca 2020, 12:28

O kur *wa ale ja biegam 20 km truchtem

Avatar FullPain

2 grudnia 2016, 18:25

przeciętny człowiek=2% populacji na świecie, plus każde dziecko poniżej 11 roku zycia.

Avatar przemo192

20 marca 2016, 10:35

zaraz..... moje kury same się do rąk pchają...

Avatar anonimowek

16 marca 2015, 00:01

Babcia na wsi potwierdza :P

Avatar thepolishguy

Edytowano - 15 marca 2015, 18:51

a Usain Bolt?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar dawid888

15 marca 2015, 21:53

@Findor: To sobie śmiej. Chyba, że trenujesz biegi już parę lat. Wtedy można rywalizować.

Avatar Findor

15 marca 2015, 21:53

@dawid888: a no właśnie

Avatar martynasiejko

15 marca 2015, 21:37

jak się nieda to po co piszesz takie coś ?

Avatar Sauron

15 marca 2015, 20:46

Maksymalna prędkość człowieka wynosi ok. 44 km/h.
Można? Można.

Avatar dawid888

15 marca 2015, 21:27

@Sauron: Usaina Bolta*, a nie zwykłego człowieka.

Avatar dawid888

15 marca 2015, 21:26

Statystyki wzięte z dupy.
14km/h to prędkość przeciętnego człowieka? Chyba w głębi Ameryki.
Wychodzi na to, że ten "przeciętny człowiek" dystans 100 metrów pokona w ciągu 25 sekund. Oczywiście zakładając, że ciągle będzie biegł swoją maksymalną prędkością.

Avatar Jamal007

15 marca 2015, 20:07

Da się, jeśli nie jest się przeciętnym człowiekiem ;)

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 19:48

Ja złapałem

Avatar arki316

15 marca 2015, 18:35

Podejmę jutro to wyzwanie. Wiem gdzie w samym środku betonowego osiedla pełnego bloków znaleźć żywe kurczaki :)

Avatar druid6

15 marca 2015, 18:26

14 km/h ... to chyba w Ameryce .

Avatar TyrannosaurusRex

15 marca 2015, 18:19

Ale kurczak szybciej się męczy i zbyt sprytny nie jest więc wystarczy go zagonić gdzieś gdzie nie będzie mógł uciec.

Avatar DeadExtreme

15 marca 2015, 16:29

PRZECIĘTNY... Ja jestem wyjątkowy... I kiedyś złapie ch*ja!

Avatar kemot54

15 marca 2015, 16:50

@DeadExtreme: Chuja to możesz złapać nawet bez biegania.

Avatar Tymoslaw0

15 marca 2015, 17:23

@kemot54: You made my day :D

Avatar rakso

15 marca 2015, 17:05

Nie ćwiczę, a wyciągam ok. 20km/h.
Można? Można.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Były nóżki, nie ma nóżek

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka