Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziomek93

14 marca 2015, 11:56

a ja jak byłem mały to jak badał deszcz to myślałem że ban bóg wtedy sika

Avatar Majki272

14 marca 2015, 06:09

Taki h*j ;-)
Bożydarze nie banuj :)

Avatar ola11

13 marca 2015, 22:18

Gdy byłam dzieckiem, zastanawiałam się po co dorośli uprawiają seks skoro mają już jedno dziecko. :)

Avatar KlamliwyLukas14

13 marca 2015, 18:30

Bo tak jest chyba, że mówiąc "dorosły" masz na myśli 17-19 latków...

Avatar saskacz

13 marca 2015, 18:34

@KlamliwyLukas14: Pełnoletność nie oznacza dorosłość ;)

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2015, 19:50

@KlamliwyLukas14: Kiedyś w telewizji mówili że jest sie tak jakby niedorozwiniętym (w sensie że się klnie ciągle i w ogóle zachowuje się jak typowy nastolatek) do 25 roku życia więc

Dojrzałym i dorosłym całkiem się staje dopiero w wieku 25 lat

Avatar KlamliwyLukas14

13 marca 2015, 20:47

@saskacz: No piszę przecież...

Avatar arki316

13 marca 2015, 19:35

Gdy byłam dzieckiem odróżniałam przymiotnik od rzeczownika w dopełniaczu -_- i nie stosowałam ich zamiennie

Avatar MrocznyWilk

13 marca 2015, 18:46

Bo tak jest. Dorosłości nie określa się wiekiem, ale poziomem dojrzałości.

Avatar crazenata

13 marca 2015, 18:26

głupi dzieciak

Avatar UkradliMiNick

13 marca 2015, 18:46

@crazenata: głupi crazenata

Avatar crazenata

13 marca 2015, 21:13

@UkradliMiNick: *jestem dziewsczyną :/

Avatar UkradliMiNick

13 marca 2015, 22:30

@crazenata: *głupia crazenata

Avatar crazenata

14 marca 2015, 07:01

@UkradliMiNick: dlaczego...? :(

Avatar UkradliMiNick

14 marca 2015, 07:27

@crazenata: bo wyzywasz dziecko

Avatar crazenata

14 marca 2015, 08:32

@UkradliMiNick: to był żart

Avatar messi644

Edytowano - 13 marca 2015, 18:14

Nie jest to ŚMIESZNY obrazek, ale wyraża stuprocentową rację także na temat mojego dzieciństwa.

Nie ma innego wyjścia, łap 5/5, Panie A. I rób na przyszłość dobre i śmieszne obrazki ;D

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2015, 18:23

@messi644: Cóż,ty chyba jesteś nowy na jeja (konto mam tu od wczoraj a oglądam jeja od roku)gdyż szanowny Bożydar rzadko robi śmieszne obrazki :)

(Mam nadzieje że nie dostane bana)

Avatar messi644

13 marca 2015, 18:24



W ogóle, z moich przypuszczeń 70% obrazków tutaj wcale nie są śmieszne, a jedynie mają charakter humorystyczny. A to za mało. Tak, jestem tutaj dosyć nowy.

Avatar Krenos

13 marca 2015, 18:21

Jak byłem mały to zastanawiałem się czy jak umrę to zostane psem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zapraszamy

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Mnie wolno

Dwa oblicza

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka